Kalendar hovada2010
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Kalendar hovada2010
- Toto téma obsahuje 16 odpovedí, 10 hlasov, a bola naposledny upravená pred 16 rokmi, 7 mesiacmi od
italofighter.
-
AutorPríspevky
-
14. novembra 2009 o 7:31 #82586
italofighter
Účastník (Participant)Pani a damy chcem sa opytat ci tak ako minuly rok ci aj tento buduci rok nemusim rozmyslat nad kalendarom a bude nejaky hovadsky kalendar
14. novembra 2009 o 8:25 #82587ZOMBY
Účastník (Participant)Je kriza ziadne kalendare pekne si rob ryhy na zarubni jako za starych otcoch cias!
14. novembra 2009 o 8:32 #82588VladiB
Účastník (Participant)Nemôžem uveriť, že zas prebehol rok
14. novembra 2009 o 14:35 #82589italofighter
Účastník (Participant)No ryhy mozem robit ale kalendar je kalendar takze cakam odpovede ci nieco bude ci sa niekto toho chyti alebo ?……
14. novembra 2009 o 16:16 #82590bubo
Účastník (Participant)U mňa je kalendár súčasť každodenných rituálov. Pri sraní vás mám všetkých furt pred očami, ako ich púlim, 😁
14. novembra 2009 o 18:47 #82591myska
Účastník (Participant)Kalendar je kalendar a kazda domacnost ma aspon jeden a keby to bol hovadsky a s nasimi fotkami z akcii o to by to bolo krajsie 😀 snad sa dohodneme na niecom mozno na hovadskom Silvestri a dame ti vediet 👋
14. novembra 2009 o 23:04 #82592Vierka
Účastník (Participant)Hehe Ten tohtoročný kalendár, ktorý robila Blivajz, bol úžasný – aspoň som vedela, kedy má ktoré HOVADO narodeniny 😀 . Každá návšteva u nás ho obdivovala, že čo to je za čudo, lebo normálne kalendáre obsahujú meniny a štátne sviatky – a my nie – u nás je štátny sviatok, keď má nejaké HOVADO narodeniny. 😈
15. novembra 2009 o 11:46 #82593MartineR
Účastník (Participant)Návrh : čo tak vybrať čo najhovadskejšiu fotku každého hovada + fotku v obleku / šatách ? myslím, že by to dostalo pekne hovadský nádych vidieť iných tak ako ich poznáme aj nepoznáme … 😈
čo sa týka fotiek z akcií, stačí ak mi pošlete názov akcie z fotoalbumu + náhľad fotky, aby som ju vedel identifikovať a fotku pošlem v plnom rozlíšení vhodnom pre tlač (predpokladám, že najviac fotiek z akcií je asi v mojich albumoch 😁 ).
je však potrebné, aby sa niekto podujal na kompletizáciu fotiek + tomu celému dal nejakú štábnu kultúru a dal to vytlačiť … 😉
prinajhoršom to viem natlačiť vo farbe do formátu A3, no verím, že sa najde aj rozumnejšie riešenie hodné hovád… 🙂
👋15. novembra 2009 o 16:27 #82594bubo
Účastník (Participant)Ak chcete môžem to zriešiť ja. Mám grafické štúdio a viem zabezpečiť takú tlač, tak ako minulý rok. Grafiku zatiahnem ja a tlač by stála toľko ako minulý rok.
15. novembra 2009 o 20:03 #82595Matooo
Účastník (Participant)Amen 😎 Fajne
15. novembra 2009 o 22:06 #82596AMIS
Účastník (Participant)Bubo Tak chcem dva ako minulý rok 😉
16. novembra 2009 o 10:35 #82597blueeyes
Účastník (Participant)Dobrý nápad, aspoň by bolo jasné aký kalendár bude u nás aj v roku 2010 😁 😇
Bubo máš môj plný súhlas a podporu čo sa tlače aj grafiky týka 🙂 minulý rok som s grafikou pracovala len v exceli a powerpointe, pozadia dodal MartineR, tím, ktorý mi poskytol cenné rady a všakovaké návrhy na vylepšenia bol tvorený Lanie a neboziecom, posledné úpravy boli urobené Bubom kedže ja program na prenesenie do PDF formátu nemám 😕 najhoršie to bolo potom s peniažkami 😁 ani si neviete predstaviť po koľkých papieroch som mala písané kto už poslal prašule, kto chce koľko kusov, komu a kam to poslať 😁 proste zábava 😈
MartineR vynikajúci nápad, myslím že nejeden z nás by bol prekvapkaný 😈 😈 😈16. novembra 2009 o 11:46 #82598italofighter
Účastník (Participant)blueeyes takze ak isto asik dva kusy ako minuly rok
18. novembra 2009 o 7:32 #82599bubo
Účastník (Participant)OK, tak mi všetci posielajte e-mailom fotky, o ktorých si myslíte, že by tam mali byť. V plnom rozlíšení, nie z internetu! Ale žiadne suchariny! Nejaké hovadské pozície aby tam boli. 😈 Môj e-mail je bubo(z)cbs.sk, alebo do roboty: nacelnik(z)sexrobots.eu 😎.
Keď bude dosť fotiek, spravím grafický návrh a zavesím to sem na schválenie.
18. novembra 2009 o 11:47 #82600MartineR
Účastník (Participant)Ako som už napísal : ak chcete niektorú svoju fotku, ktorú som zavesil na web, pošlite mi jej náhľad z netu a názov albumu, ja ju bubovi pošlem v plnom rozlíšení. + pouvažujte o tých fotkách "v civile" …
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
