Connect with us

Kalendar hovada2010

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Kalendar hovada2010

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82586
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Pani a damy chcem sa opytat ci tak ako minuly rok ci aj tento buduci rok nemusim rozmyslat nad kalendarom a bude nejaky hovadsky kalendar

    #82587
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Je kriza ziadne kalendare pekne si rob ryhy na zarubni jako za starych otcoch cias!

    #82588
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Nemôžem uveriť, že zas prebehol rok

    #82589
    italofighter
    Účastník (Participant)

    No ryhy mozem robit ale kalendar je kalendar takze cakam odpovede ci nieco bude ci sa niekto toho chyti alebo ?……

    #82590
    bubo
    Účastník (Participant)

    U mňa je kalendár súčasť každodenných rituálov. Pri sraní vás mám všetkých furt pred očami, ako ich púlim, 😁

    #82591
    myska
    Účastník (Participant)

    Kalendar je kalendar a kazda domacnost ma aspon jeden a keby to bol hovadsky a s nasimi fotkami z akcii o to by to bolo krajsie 😀 snad sa dohodneme na niecom mozno na hovadskom Silvestri a dame ti vediet 👋

    #82592
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Hehe Ten tohtoročný kalendár, ktorý robila Blivajz, bol úžasný – aspoň som vedela, kedy má ktoré HOVADO narodeniny 😀 . Každá návšteva u nás ho obdivovala, že čo to je za čudo, lebo normálne kalendáre obsahujú meniny a štátne sviatky – a my nie – u nás je štátny sviatok, keď má nejaké HOVADO narodeniny. 😈

    #82593
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Návrh : čo tak vybrať čo najhovadskejšiu fotku každého hovada + fotku v obleku / šatách ? myslím, že by to dostalo pekne hovadský nádych vidieť iných tak ako ich poznáme aj nepoznáme … 😈

    čo sa týka fotiek z akcií, stačí ak mi pošlete názov akcie z fotoalbumu + náhľad fotky, aby som ju vedel identifikovať a fotku pošlem v plnom rozlíšení vhodnom pre tlač (predpokladám, že najviac fotiek z akcií je asi v mojich albumoch 😁 ).

    je však potrebné, aby sa niekto podujal na kompletizáciu fotiek + tomu celému dal nejakú štábnu kultúru a dal to vytlačiť … 😉

    prinajhoršom to viem natlačiť vo farbe do formátu A3, no verím, že sa najde aj rozumnejšie riešenie hodné hovád… 🙂

    👋

    #82594
    bubo
    Účastník (Participant)

    Ak chcete môžem to zriešiť ja. Mám grafické štúdio a viem zabezpečiť takú tlač, tak ako minulý rok. Grafiku zatiahnem ja a tlač by stála toľko ako minulý rok.

    #82595
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Amen 😎 Fajne

    #82596
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Bubo Tak chcem dva ako minulý rok 😉

    #82597
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Dobrý nápad, aspoň by bolo jasné aký kalendár bude u nás aj v roku 2010 😁 😇

    Bubo máš môj plný súhlas a podporu čo sa tlače aj grafiky týka 🙂 minulý rok som s grafikou pracovala len v exceli a powerpointe, pozadia dodal MartineR, tím, ktorý mi poskytol cenné rady a všakovaké návrhy na vylepšenia bol tvorený Lanie a neboziecom, posledné úpravy boli urobené Bubom kedže ja program na prenesenie do PDF formátu nemám 😕 najhoršie to bolo potom s peniažkami 😁 ani si neviete predstaviť po koľkých papieroch som mala písané kto už poslal prašule, kto chce koľko kusov, komu a kam to poslať 😁 proste zábava 😈

    MartineR vynikajúci nápad, myslím že nejeden z nás by bol prekvapkaný 😈 😈 😈

    #82598
    italofighter
    Účastník (Participant)

    blueeyes takze ak isto asik dva kusy ako minuly rok

    #82599
    bubo
    Účastník (Participant)

    OK, tak mi všetci posielajte e-mailom fotky, o ktorých si myslíte, že by tam mali byť. V plnom rozlíšení, nie z internetu! Ale žiadne suchariny! Nejaké hovadské pozície aby tam boli. 😈 Môj e-mail je bubo(z)cbs.sk, alebo do roboty: nacelnik(z)sexrobots.eu 😎.

    Keď bude dosť fotiek, spravím grafický návrh a zavesím to sem na schválenie.

    #82600
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Ako som už napísal : ak chcete niektorú svoju fotku, ktorú som zavesil na web, pošlite mi jej náhľad z netu a názov albumu, ja ju bubovi pošlem v plnom rozlíšení. + pouvažujte o tých fotkách "v civile" …

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri