Connect with us

Kam by sa dala este dat reklama…

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Kam by sa dala este dat reklama…

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79828
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Hmmm ako tak kukam na exebat.sk teda pardon aby sa VladiB necitil ukrateny motocykel.sk tak rozmyslam kam by sa dala este vtrepat reklama… Nalavo od stranky: reklama, napravo: reklama, login, reklama a potom nejake MENU ci co 😶 to ma asi sluzit na nejaku navigaciu… Nad clankami: reklama, v titulke: banner reklama a cuduj sa svete nad tymto vsetkym este vacsi banner reklama… Hmmmm som si myslel ze som tu na nejakom motorkarskom serveri a nie na bilboarde alebo megaboarde… 😕

    Navrhujem reklamne bannery davat este medzi kazdy druhy prispevok vo fore, to som tiez uz niekde videl tak to sem davam ako inspiraciu… Ved ako je to vidno aj v nasom kazdodennom okoli: reklamnej plochy nie je nidky dost 😉 👋 😛

    #79829
    sothar
    Účastník (Participant)

    Hehe 😁

    ked som si uz myslela, ze viac reklamy sa sem uz nevojde, tak zas pribudla dalsia aby ma vyviedla z omylu 😁

    Suhlasim ze je tu toho prilis, vacsinou byvaju vyhradene len 2 – 3 miesta pre reklamu a tam sa reklamne bannery striedaju 🙂

    #79830
    charym
    Účastník (Participant)

    A este pred prihlasenim skor ako vas prihlasi bude taka ze nenechajte si ujst ,je to nagrc sak to tu uz blika ako v las vegas

    #79831
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Las Vegas 😀 😀 😀

    #79832
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja som bol las vegas a tam to ma aspon smrnc tu je to ozaj grc a je to smutne

    #79833
    Crash
    Účastník (Participant)

    No z niečoho autori žiť musia… A ako všetci vieme, čím viac reklamy, tým viac peniažkov 👋

    #79834
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Pravda je, ze aj mne by sa viac pacilo aspon umiestnenie Menu na vrch stranky, nad vsetku tu relamu vpravo. ale to ma asi tiez svoj dovod – chces menu, roluj po reklame.

    #79835
    VladiB
    Účastník (Participant)

    No vieme to, ale proste tá reklama nejako k tomu patrí. Ked nechceš, nečítaj ju neklikaj, ale napr. rýchla navigácia na MotoGP, alebo SBK, to asi poteší každého. Inak tento rok sme to trošku prehnali, dáme po sezóne s Exe hlavy spolu a pouvažujeme nad tým, ako to urobiť, aby to bolo čo najlepšie pre všetkých. Na druhej strae zasa musíte uznať že sa snažíme dostávať vonku čo najviac informácii o všetkom možnom. Teda pribudla reklama, ale i hromada článkov. Niekoľko násobne viac článkov! Asi toľko.

    Ale sľubujem pouvažujeme o premiestnení navigácie čo najlepšie, aby nebolo treba rolovať.

    Vlado

    #79836
    raptor
    Účastník (Participant)

    Fade aky mas problem

    stiahni si FF, naistaluj rozsirenie adblock a nebude na teba blikat ani jedno jedine komercne okno na exebate 👋

    #79837
    bubo
    Účastník (Participant)

    Ja mám banerovú slepotu, to blikanie a pohybujúce sa banery ani nevnímam… 😛

    #79838
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Reklamy tu nie je az tak vela. raz som bola na jednej stranke kde pri kazdom prehodeni strany nabehla reklama. teda to bolo ine kafe,mate sa este co ucit 😈

    #79839
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Ja si tie farebne blikajuce "obrazky" okolo vnutorneho podstatneho "jadra" tiez moc nevsimam.

    Ako postreh pre adminov si myslim ze je to dobra pripomienka. 👋

    #79840
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Raptor: nepoznas stare zname ze pri probleme sa ma riesit pricina nie dosledok? 😁 Ked riesis dosledok a nevyriesis pricinu, problem sa znovu vrati 👋

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri