Kam idete v sezone 2007?
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Kam idete v sezone 2007?
- Toto téma obsahuje 35 odpovedí, 28 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 3 mesiacmi od
MartineR.
-
AutorPríspevky
-
2. februára 2007 o 0:33 #71295
yagiza
Účastník (Participant)pandatn ja tiez idem pozriet niekolko akcii na okruhoch v anglicku. niekolko BSB pretekov, nejake klubove preteky, a pri mensom natlaku pojdem pozrej aj kamaratov ako deru gumy 😎
2. februára 2007 o 8:17 #71296Dodo2897
Účastník (Participant)No vlani som bol na jednej okružnej jazde – Detva – Poľsko – Čechy – Nemecko – Švajčiarsko – Rakúsko – Madarsko a Detva. Túto sezónu chcem ísť do Španielska a vracať sa niekade cez Chorvátsko ale trasu ešte nemám pripravenú. Do leta si ju pripravím a potom vyrazím.
2. februára 2007 o 20:50 #71297pandatn
Účastník (Participant)yagi Nejdem sa len pozrieť, ja idem aktívne valiť. 😛
3. februára 2007 o 20:33 #71298yagiza
Účastník (Participant)pandatn you da man! 🙂
3. februára 2007 o 22:18 #71299pandatn
Účastník (Participant)oh ye 😎
9. februára 2007 o 12:08 #71300sorge
Účastník (Participant)rumunsko??? snád.
14. februára 2007 o 11:50 #71301wardo
Účastník (Participant)Caute, na leto planujeme so Slimakom motovylet po Slovensku, tu je predbezna mapka … [linka]
zatial sme dvaja, ale radi uvitame, ak sa k nam niekto po ceste pripoji 🙄
Termin : leto 2007 … bude blizsie urceny
Masinky: Kawasaki ER-5, Suzuki GS500, pripadne dalsi zaujemcovia, hocikto so zmyslom pre humor, dobrou naladouo a hlavne na 2 kolesach schopnych ist dlhsiu trasu uvedenou rychlostou …. nic proti babetam a pinclom 😉
Tempo: vrazednych 😁 60 – 90 km/h … nikam sa predsa neponahlame, nie sme na pretekoch 😛
Dlzka celej trasy: 915km + vyjazdy za krasami prirody a inymi zvrhlostami 😁
Trvanie celeho vyletu: cca 4 – 5 dni ….( velmi zhruba a len predbezne odhadnute )
kontakt: wardo … wardo(z)post.sk / ICQ: 261261372
slimak …risoslimak(z)gmail.com / ICQ: 380737109
Vela stastlivych km, bez nehod a v zdravi 😉14. februára 2007 o 20:35 #71302Casperr
Účastník (Participant)Ja mozno: Alpy, Chorvastko, okruh Brno alebo Hungaro, samozrejme dake zrazy a vyjazdy po nasom malebnom Slovensku 🙂 este neviem kedy, s kym, ale snad nieco z toho vyjde… Chcel by som aspon raz tolko ako v mojej prvej sezone 2006.
20. februára 2007 o 20:14 #71303ernesto
Účastník (Participant)Skandinavia, bol som minuly rok v spanielsku v lete a je to o hubu, strasne teplo… dole na juh sa oplati ist niekedy bud v aprili alebo oktobri… drzim seckym palce… 😉))
21. februára 2007 o 7:41 #71304MajLanKoSK
Účastník (Participant)chcel by som ist okolo celeho sveta
21. februára 2007 o 7:53 #71305reeko
Účastník (Participant)hlavne vela vela po slovensku.. 🙂
a mozno „do ruska.. to je pro mne jako nemecko.. “ 😁22. februára 2007 o 13:57 #71306sorentto
Účastník (Participant)maj/ Mastodont rally / Cesko
jun/ DraculaTour07 / Rumunsko
jul-august/ Dalmacja / Chorvatsko
jesen – zrazy na Slovenskutento rok je International Varadero Meeting v Irsku, ale tam nejdem, kazdy tam jazdi v protismere 😁
23. februára 2007 o 8:41 #71307Lorenzo
Účastník (Participant)Hungaroring
Pannoniaring
Euroring
Brno
Most
Salzburgring24. februára 2007 o 10:33 #71308eddy
Účastník (Participant)A ja už konečne pozrieť ako to ten Lorenzo naklápa raz napravo raz nalavo
25. februára 2007 o 11:55 #71309sebko
Účastník (Participant)co tak sardinia ???
leto 2007
Yamaha FZ6S + Kawasaki Z750S -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
