Connect with us

Kam sa podel Raptor II.

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Kam sa podel Raptor II.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69489
    cbr900
    Účastník (Participant)

    dusik … peniaze nie su všetko 😀 …

    #69490
    dusik
    Účastník (Participant)

    cbr900 to je pravda, ale keď ich nemáš je to dosˇna p..u 😠 😠 😠 😠 😠

    #69491
    cbr900
    Účastník (Participant)

    dusik potom nastupuje druhé riešenie…. slovák si za korunu aj do kolena dá vŕtať 😀 … mne už 2x vŕtali 😁

    #69492
    dusik
    Účastník (Participant)

    cbr900 starec budem ťa potrebovať, budem totiž za chvíľu asi o týždeň robiť polepy a celkovo dokončovať Elzu-motorku a ak budeš mať čas mohol by si mi helfnúť. 🙂 🙂 😘 😘

    #69493
    cbr900
    Účastník (Participant)

    dusik v pohode…Lorenzo mi skontroloval moju mašinu (bola aj v jeho rukách)…aj ked momentálne striekam zvody a robím si svoju (vieš ako…kto chcel cez leto jazdiť, j**l na dizajn), ale v každom prípade sa ozvi… 😎

    #69494
    dusik
    Účastník (Participant)

    cbr900 dík 🙂

    #69495
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Raptor a ten tankvak nepridáš ? Čo bmv nie je kompatibilné s GIVI ? 😁

    #69496
    raptor
    Účastník (Participant)

    ne tankvak je motobuda mojho psa, ak ho predam ta suka sa na mna nasere regulerne :75:

    bmw je kompatibilne zo vsetkym ale tieto mi ostali z varana a na bmw mam 3 original kufre bmw takze tak

    #69497
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Raptor tak poď v nedeľu jazdiť 😁 😁 ja som momentálne v kúpeloch v dudinciach a nechcem uraziť nikoho kto tu býva ale tu skapal taký veľký pes, že som sa cez neho skoro nedostal do hotela 😁 a to tu mám byť až do nedele. Fuj v sobotu odtiaľto tak pofičím , že zagumujem od radosti celú rovinku pred hotelom 😁

    #69498
    raptor
    Účastník (Participant)

    amis netrep… v-strom 650 nezagumuje ani nahodou… este nemam GiSelle na papieroch a uz to nechcem moc silit… nehnevaj sa nepojdem

    #69499
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ja zagumujem na Octavii a to by si čumel ako gumuje strom, raz ti to ukážem 😁

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri