Connect with us

Kawasaki ZX6R ZX9R…

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Kawasaki ZX6R ZX9R…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67236
    racer8
    Účastník (Participant)

    Zdravim napiste mi ake mate skusenosti s tymito motocyklami a napiste aj ci sa jedna o 600 alebo 900ccm a podla moznosti aj rok vyroby 🙄

    #67237
    Kmotr
    Účastník (Participant)

    Donedavna som mal ZX-6R, ´99, seriovych 107 k + nieco ladak. Zdala sa mi dostatocne silna, aj ked ju urcite musis tocit viac ako 900ccm. Ovladatelnost bezchybna, okamzita reakcia, neotrasitelna stabilita na ceste, trocha viac citliva na bocny vietor. Posed sa dal aj pri mojej vyske a stavbe tela (185cmx120kg), ale na celodennu turistiku to rozhodne nebolo. Idealna rychlost 130-160kmh, vtedy ruky nedostavali vdaka naporu vetra tak zabrat, spotreba 4.5-5 l, ked som prave nezdolaval Pez. Babu. Horsie startuje (myslim akoze nie na prvy sup), budiky prehladne, celkovo ergonomia OK.

    #67238
    racer8
    Účastník (Participant)

    Kmotr

    Vdaka za tvoj nazor ja mam 190cm tak dufam ze to bude aj pre mna v pohode lebo si ju chcem kupit .. pripada mi byt jedna z najvacsich 600ccm motoriek…

    ja planujem kupit nejaky ten rocnik 2001-2003 tak dufam ze s nou nebudem mat problemy a k tomu startovaniu mam kolegu ktory ma R1 a tiez s tym mal problem ale bolo to len zapalovanie tak si myslim ze to az taky problem neni. tak este raz vdaka za prispevok a zelam vela stastnych KM!!! 😉

    #67239
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    racer8 Dobre si sa rozhodol 🙂 To startovanie ja ti neviem mam zx-6r r.v. 2000 uz ju mam 3 rok a ked sa naucis co mas ako robit tak nemas problem zo startovanim. Myslim ze je to rovnake u kazdej motorky ked je studena tak das trocha sytic a hned chyti ked je tepla tak bez plynu. Zo startovanim nemam ziadne problemi ale zalezi aj od kusu a tiez od nastavania. Jaj a rocnik 2003 je zmena modelu tiez ma uz vstrekovanie a spotreba 7l na 100km pod tuto hranicu sa nedostanes. Co sa tyka v tej triede a rocniku asi naozaj najlepsie ale tiez z mojho pohladu. Su na nej poriadne predne tlmice priemer 43 vlastne to iste ako na zx-9r a tiez 12 piestikove brzdy. Ak chces nejake konkretne info len sa pytaj rad poradim 🙂

    #67240
    racer8
    Účastník (Participant)

    kawamiro a co ta zx9r? ja by som chcel aj tu lebo sa mi strasne pacia a el este tie modely 1998-99 ale 600 som pocul ze je lepsia ako vacsie lebo mam kamosomv a jeden mi hovoril ze sa pretekali (cbr600) a cbx1100 a 600 vyhrala na rozbeh! tak neviem ale zase ked beriem do uvahy ze dvaja na 600 to je vela tak neviem a kolko mas ty spotrebu na tvojej? a este nieco ma napada na akom prevodovom stupni ju dvihas na zadne lebo som pocul ze vyssie kubatury das skor ako 600ky.. tak porad : ) a vdaka za odpoved a vela stastnych kilometrov! 😉

    #67241
    milan3232
    Účastník (Participant)

    racer8 nechapem, kam smeruju tvoje otazky? 🙄

    #67242
    dusik
    Účastník (Participant)

    milan3232 smerujú asi k tomu, že chalan sa chce porozprávať o týchto mašinách, čo mu nemožno uprieť 🙂 racer8 kľudne sa pýtaj na všetko čo máš na srdci – skúsení motorkári, medzi ktorých sa ja nepočítam, ti isto radi poradia a pomôžu 😎

    #67243
    racer8
    Účastník (Participant)

    dusik vdaka za pochopenie! 😉

    milan3232 moje otazky smeruju do 🤐

    #67244
    Satan
    Účastník (Participant)

    Kamoško, neviem aké máš skúsenosti s jazdením, ale názor som si vytvoril. na akom prevodovom stupni ju dvíhaš na zadné??? 😀 😀 😀

    Hoci nie som majiteľom Kawy, mal som pár krát kamošovu ZX6R r.v. 02. Nádherná mašina, pohodlnejšia ako GSXR. Spotreba? Záleží od toho ako solíš. A na zadné? Jednotka cez plyn nad 11000otáčok. Dvojka cez spojku no problemo. A skúšať ďalšie rýchlosti na cudzej mašine za kopu peňazí nemám odvahu

    #67245
    racer8
    Účastník (Participant)

    Satan dik za nazor 😉 na 1 na zadne co ja viem to neni ono ja radsej ked uz idem : ) skusenosti mam lebo nejaky ten cas uz jazdim ale chcem toho vediet viac ved sa ucime cely zivot 🙂 no nie? tak vela stastnych KM !

    #67246
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ja iba ze bud sa chcem vozit, alebo robit kaskadera. To je rozdiel. Kaskarerske kusky sa daju robit na hocicom – nezalezi na rychlosti ci vykone, ale na sikovnosti. Dixo tiez zacinal na Jawke a kam to dotiahol. Preto som nejaky nesvoj pri tvojich otazkach. Ale mozno si taky bohaty, ze ti nerobi problem cokolvek preinvestovat… Tak potom sorry.

    Z mojich skusenosti – mal som najprv Yamahu FZR1000, ale po roku som ju vymenil za CBR600, ktoru som mal 6 rokov. Preco? CBRka bola podstatne lahsia, vhodna aj na turistiku aj na prejazdy mestom. Liter bol na rovinky a nepohodlny pre cestovanie vo dvojici.

    Darmo je pisat x riadkov, treba skusat hlavne aky posed ti bude najviac vyhovovat – podla tvojej vysky. Vykon aj tak nevyuzijes. To by si musel byt sarka jo zavodnik. To nie si ani ty, ani ja. Neviem, kam siahaju tvoje ambicie.

    Iba bacha na to, aby sme necitali potom cierne kroniky. Vsetko je v hlave.

    Milan.

    #67247
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    racer8 co ta napadlo dvihanie na zadne? Ved si chcel poradit aku moto! Ale ked si uz nacrtol tuto temu tak jednotka ide sama bez potreby spojky, staci ked sa na slusaka rozbehnem a v tom otocis voac plyn tak do polky pripadne viac a sama sde postupne hore. Dnes sa mi to skoro vymklo z ruky ale nastastie sa to uz viac nedvihlo, no peknu sviecu som spravil ani som nestacil reagovat zadnou drzdou. Na jednotke to vystreluje strasne hore takze lepsie je dvojka cez spojku. Nedoporucujem ti nic take skusat!!! Mam s tym aj zlu skusenost uz som tak dostal balanc na 2jke a to som sa aj skoro prevratil a tak sa mi to rozhojdalo ze som sa v asi v 120 pekne zosupal a rozmlatil si moto 🙁 Tiez by som povedal ze zalezi na zrucnosti. Jaj a pre info ja som dost lahky takze somnou ide moja Ninja uplne labuzne.

    #67248
    Satan
    Účastník (Participant)

    racer8 tu sa prejavili tvoje skúsenosti 😕 s motorkami. Keď motorku (ZX6R) rozbiehaš a kým začne sa dvíhať predok hore tak tam máš zhruba 80km/h 🙂 Takže ti prajem veľa štastia a dlhý život

    #67249
    racer8
    Účastník (Participant)

    milan3232 neboj ja chcem vykon ale nie na normalnych cestach niesom jeden z tych skutocnych darcov 😠 !!!! po meste jazdim normalne sak naco riskovat a ked vidim nejaku peknu a priehladnu rovinku tak tam to roztiahnem a chcem s mojim kolegom chodit na jeden uzavrety priestor oni tam chodia jazdit po zadnom a skusat vsetky tie crazy stuff 🙂

    takze asi tak ale aj tak dik za nazor!

    #67250
    racer8
    Účastník (Participant)

    kawamiro preo ma to napadlo lebo ked som mal krosu tak to bol jeden s mojich oblubenych stylov jazdy : ) a to neratam este skoky 🙂 ale zase niesom samovrah! hej robim iba to co ma bavi a nie ze by som to robil bez rozumu! o tych balancoch viem co hovoris videl som takych uz vela ale ved to je o tom ze stale sa ucis a bez chyb to nejde… skoda ze sa nerodime dokonaly 😁

    ale o tom som nechcel len som chcel povedat ze by som rad robil to co ma bavi!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri