Bez komentářů Yamaha xv 353 virago
sorrow78 – 24.01.2014 23:14:07:
Zdravím motorkáře,letos jsem se rozhodl pořídit si nějaké popojíždědlo,přemýšlel jsem o Suzuce gs 500,pak jsem natrefil na Yamahu xv 535 virago. Měřím 183,mám 95kg,nevím jestli by mi zmíněná suzka nebyla malá. Ale zpět k yamaze,byl jsem se podívat na model roku 92,s najetými cca 35tkm (tachometr),zachovalá,údajně jen padlá v minulosti na nádrž..Chytla i v zimě napoprvé,motor za studena jemně klepal na což mě majitel upozornil že je způsobeno zazimováním(jestli jsem správně pochopil,přidal trochu oleje do benzinu),jinak chodila slušně.Vzhledem k tomu,že jsem byl doteď autíčkář,prosím o jakýkoliv komentář,nebo kontakt na někoho zkušeného,děkuji všem mooc!