Connect with us

Kovový držák na hlavní světla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Kovový držák na hlavní světla

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80939
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    Zdravím milovníky jedné stopy,tady Zbyněk z Čech.

    A teď oč mi jde,mám Fazera 600/2000 sháním trubkový držák na hl. světlomety,u ná v Čechách jsem kromě výhradního dovozce Yamaha který ho nabízí za skoro 4500 kč (docela pěkná sumička co) jinde nenašel a soukromé inzeráty nic podobného nenabízí, tak jsem se rozhodl juknout se za hranice. Chtěl bych Vás tímto poprosit, nevíte kam se obrátit,nenabízí to tady někdo? Moc dík za rady či nasměrování,Zbyněk. 👋

    #80940
    bubo
    Účastník (Participant)

    Skús e-bay.de , tam kúpiš aj živého Boha. A veľakrát za super prachy… 😉

    #80941
    silvo
    Účastník (Participant)

    Nemáš kamoša kúrenára ? 😁

    #80942
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    Silvo: Zdravím, kámošů má dost ale jesli je někdo kúrenár, tak to opravdu nevím a abych pravdu řekl, vůbec nevím co to je, specifikuj to. 👋

    #80943
    bubo
    Účastník (Participant)

    Kúrenár je topič, nie?

    … a žena kúrenára je "choť to p**e" 🤣

    #80944
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    To Bubo:

    No vidíš, já si říkal že to má něco společného s kouřem ale že to je Topič to mě ani neťuklo, mám mezery ve vzdělání 🙂 s tím musím něco udělat, akorát nevím v jaké spojitosti se mě na to Silvo ptal, a nebo mí něco nedošlo 🙄 😉 👋

    #80945
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Zbrnda neni to topic ale je to ten co robi nieco s rurami na instalaciu voda kurenie – u vas bratov v cechach topeni proste clovek co ohyba rurky a ci by ti nebol schopny nieco take vyrobit pretoze ak mas aspon aky taky original sikovny domaci majster ti to vyrobi

    #80946
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    Aha ta to už jsem doma,to určitě ,někdo by se našel, tak dík a měj se jdeme na pivko, ta dobrou. 😀 👋

    #80947
    bubo
    Účastník (Participant)

    Do p**e, no jak si ja môžem pomýliť top**e s kúrenárom… 😟

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri