Connect with us

Krádež na Slovnafte Zeleneč

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Krádež na Slovnafte Zeleneč

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81808
    bubo
    Účastník (Participant)

    Priatelia, chcem vás požiadať o pomoc. Včera okolo 22:30 mi bola na Slovnaftke pri Zeleneči pred odbočkou na NR smerom z BA ukradnutá taška s dokladmi a peniazmi. Mal som ju celý čas na sedadle spolujazdca a stále sme sa motali traja okolo auta a aj tak sa ju nejakému "šikovnému" kmínovi podarilo čorknúť. 😕 Okrem nemálo peňazí a bankomatových kariet som v nej mal doklady: OP a VP na meno Milan Paprčka, TP k Toyote RAV4 BB-878CG, pečiatka firmy CBS spol, s.r.o., fotoaparát Panasonic Lumix a rezervný kľúč od BMW. Práve to posledné ma serie najviac, lebo musím teraz meniť komplet zámky na aute. Ak by ste niekto niekde o niečom začuli, budem rád ak dostanem typa na tie svine… ☹️ Peniaze už nedostanem, ale možno tie doklady a kľúč, mi nejaký dobrodej pošle… :-} 😉

    …aj keď nebudem si fandiť, že sa niečo z toho nájde, ale nádej umiera posledná. 🙄

    #81809
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Kamera nebrala motákov na pumpe?

    #81810
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Kurvy jedne vydrbane čorkarske ☹️ , drzim palce Bubo

    #81811
    doctor
    Účastník (Participant)

    Bubo – do prdele to mi je luto bubo…..fakt tie kamery nesli?

    #81812
    zahri
    Účastník (Participant)

    Bubo vela stastia pri navrate zelanych veci.. pred cca 10 rokmi sestre ukradli vak s dokladmi.. po asi 5 rokoch jej prisla postou obcianka niekolko krat prelomena a zablatena.. drzim prsty nech mas viac stastia..

    #81813
    bubo
    Účastník (Participant)

    Kamery šli a možno aj dačo uvideli. Len neviem, čo s tým urobia naši flojdi… 😟 Napr. kapitánovi, čo spisoval zápisnicu som popvedal, že môžu zobrať aj otlačky z karty, ktorú čorkárom zhltol bankomat na ul Osloboditelov – Jednota. Poveadla mi to baba na Sporoteli. A Sherlock Holmes na stanici v Cíferi mi povedal, že nie sme v CSI a dal mi radu, aby som zrušil firmu, aby nebola zneužitá moja pečiatka… 😀 Asi by som sa mal zrušiť a spopolniť aj ja, aby nezneužili moju občianku. 😁

    #81814
    Frank
    Účastník (Participant)

    To mi je fakt ľúto 😕 Držím palce nech sa Ti to vráti. Polícia je riadne vtipná v takýchto prípadoch. Mne za bieleho dňa o 12:00 vykradli kanclošku v Rožňave , na chodbe kamera a záznam sa záhadne stratil po troch týždňoch zúrivého pátrania u správcu budovy. choré čo …. fakt držím palce nech toho debila nájdu a dolámu mu ruky

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri