Connect with us

Ktery ladeny vyfuk

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Ktery ladeny vyfuk

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84068
    LevGSXR
    Účastník (Participant)

    Ahojte, ktery vyfuk by jste zvolili, doporucili

    1. tento:

    [linka]

    2. nebo tento:

    [linka]

    3. nebo tento:

    [linka]

    máte někdo taky osobní zkušenost s těmito výfuky? díky. 👍

    #84069
    raptor
    Účastník (Participant)

    Yoshimuru – ale iba pre to lebo je to "dvorny" ladic suzuki

    #84070
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Posúdiť neviem, ktorý je lepší čo sa týka vlastností motora s ním, a ani zvuku. Ale najkrajší je Yoshimura.

    #84071
    LevGSXR
    Účastník (Participant)

    Yoshi v Metal Magic vypadá opravdu velmi dobře .. 👍

    #84072
    JFK
    Účastník (Participant)

    Yoshimura sa aj mne páči najviac. Krásny je aj Akrapovič, a najmenej sa mi páči Leo Vince. Ale to všetko tiež len podľa vzhľadu…

    #84073
    raptor
    Účastník (Participant)

    LevGSXR – hmmmm ked sa tak na to pozeram druhy krat tak mi to pride ako skryta reklama na red moto

    #84074
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Hmmmm súhlasim s raptorom, LevGSXR priznaj farbu

    #84075
    LevGSXR
    Účastník (Participant)

    VladiB, áno, premyslim o porizeni 1000 K9 a rad bych se optal na nazor tady kluku, kteri ji jezdi + maji jednu ze zminenych slip on verzi vyfuku do jednoho ( eliminace kat ) a jejich zkusenosti v ramci nutnosti konkretne po uprave u K9 1000 optimalizace mapy, dalsi upravy.. diky.

    #84076
    raptor
    Účastník (Participant)

    Lev a my premyslame o tom ze tu robis skrytu reklamu redmoto

    #84077
    LevGSXR
    Účastník (Participant)

    Raptor, ale ja jsem Vladimu odpovedel, jsem z Redmoto, uvazuji o porizeni K9 a instalaci jednoho z uvedenych vyfuku a jen jsem se chtel zeptat na nazor / pripadne zkusenosti majitelu vlastnicich jeden z uvedenych vyfuku konkretne u 1-K9 ..

    #84078
    raptor
    Účastník (Participant)

    O tom ze si z redmoto si napisal az teraz

    a je minimalne divne ak tie vyfuky predavas a pytas sa ostatnych na radu pretoze ako predavajuci by si mal mat informacie o kazdom zo svojich produktov

    ja mam tiez internetovy obchod ale nebudem zakladat temu o tom ktory ladak je lepsi na moju motorku a pastovat sem linky na produkty z mojho obchodu

    #84079
    PEPE800
    Účastník (Participant)

    Asi nás ma za blbcov. A len tak medzi rečov mám krasny deflektor od raptora na mojho fejzrika ale ešte nebolo počasie na vyskušanie nadstavenie…. 😠

    #84080
    LevGSXR
    Účastník (Participant)

    Raptore, nechci se tady s tebou hadat, Vladimu jsem napsal v 20.55 " áno .. " odpoved na jeho otazku .. pro tebe jsem to napsal jeste jednou o dalsi prispevek nize, nemam duvod nic skryvat, za druhe : o vyfucich toho myslim vime hodne, .. slo mi pouze o zkusenosti majitelu konkretne s vyfukem do jednoho u 1000 K9 kazda zkusenost je dobra a treba by ji vyuzili i ostatni, kdo ctou tento prispevek. Nevim, proc v tom tady tolik " stouras " mozna se snazis svymi prispevky upozornit spise vice na sebe ( na svuj obchod ), ktery prezentujes, mozna se z tvych 4000 prispevku tykalo spousta prispevku " nenapadneho odkazovani " na tvuj obchod, nevim.

    Omlouvam se tedy za moji poptávku po info.

    Ten tvuj posledni prispevek bych take mohl brat jako peknou a skrytou reklamu na tvuj obchod ( ze se ti to zrovna hodilo ) a nic ti nevycitam. Rad bych ukoncil tuto diskuzi, ktera nikam nevede.

    #84081
    raptor
    Účastník (Participant)

    Srandista – takze v konecnom dosledu tu vlastne ja prezentujem svoj obchod a nie ty svoj 🤣 🤣 🤣 🤣

    naozaj kuzelny uzaver ku ktoremu nemam co dodat 😁

    #84082
    VMax
    Účastník (Participant)

    Dik, dobrý tip na stránku 🤣) aj ma napadlo že prečo nedal tip niekam na YouTube kde vrčia tie výfuky , podobná téma je aj na motorajde 🤣 ale na poriadnu motorku výfuky nemá 😛

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri