Connect with us

Kto sa prida

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Kto sa prida

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96443
    italofighter
    Účastník (Participant)
    #96448
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Najviac sa vzdy smejem na zdimani motorkarov, benzin +vstup 20 euro s ladvinu 40 ked odstavim moto v dedine a pridem peso tak 6 euro s ladvinu 12 a za zvysok do 40 sa mozeme dobre nazrat a anpit 😁  ja sa divim ze sa niekto moze nechat okradat snad by to malo byt naopak nie? cumil nech zaplati alebo neleze

    #96450
    AIR
    Účastník (Participant)

    Mlhosu to je dovod, preco na take akcie nechodim, radsej sa idem niekam povozit, mam na haku vsetky organizovane vypalnicke akcie  😁  🙂  😁

    #96452
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    20 evri často zaplatíš za stanovanie cez tri noci aj v obyčajnom kempu, kde nemáš k tomu okrem záchodov a nejakej tej sprchy nič. 🙂 

    Cumilovia majú za 6 evri len taký kukuč  v sobotu na pár hodín.

    Teda je tam trochu rozdiel, nie? 😈 

    Každý sa môže slobodne rozhodnúť, či tam nájde nejakú protihodnotu alebo nie.

    Furt lepšie, ako Ples v Opere, ta ne? A aj za to sa niektorí pobijú… 😈 😁

    #96455
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Keď boli nedávno Roling Stones v Hyde parku, vstupné bolo 3000,- GBP (Slovom tritisíc). Kto nechcel, nemusel prísť. Ja som nebol, RS nemám rád…

    #96457
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    😁 nemyslim zrovna tuto akciu ale taky bezny zraz neviem ci viem dobre pocitat tri dni su od piatok 00 do nedele 23, 59 cize by to malo trvat 72 hodin coz je blbost  takze to je iba na jeden den  lebo z piatka su iba 4 hodiny program zvycajne zacina o 20 ,00 a v nedelu uz ziaden program nie je 😁  

    vsetkemu co ma v nazve moto zraz moto restauracia moto bar moto wc sa zdialky vyhybam nie koli programu menu atd ale koli cenam enem maly priklad nealko pivo bazant v tesku bezne za 80 centov  vo Varan Driver stoji 1,20  nie je to vela ? v prepocte 12 sk na pol litre? este mi neone 
    #96458
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ja si mlhoš tiež myslim že by si do varanu nemal chodiť 😟 pri tescu na stojaka aj s tesco kamošmi je to lacnejšie a zdravšie 🙂  🙂 

    #96460
    theo
    Účastník (Participant)

    Rozmyslam taky tescozraz, nezacina na  ,,moto,, mozno by bola ucast… 🙂 dobre ceny, prebalene mesko, prelepene etikety, parada.  👍 , prejazd medzi pokladne na moto..to je moj sen.

    #96462
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 😈  😈   Bobo, ide ti to 👍 

    A Theo je kontráš na pohľadanie, ladí vám to, chlapci 👍  😁

    #96464
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Bez peněz, do hospody nelez 🙂 Ergo – Mlhoš má pravdu. Každá sranda niečo stojí. 🙂 Ergo – Papi má pravdu. Vrana k vrane sadá. Ergo – Bobolak  má pravdu 🙂

    #96466
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Neriešim nejakú pravdu.
    Tá je relatívna a len blbec si môže myslieť, že ju má vždy. 😈

    Niekto míňa svoje prachy na dostihoch, niekto leze osemtisícovky, iní zase chodia na ryby, druhí do bordelu. Jeden kupuje obrazy za nehorázne peniaze, druhý zase šperky, blablabla blablabla…

    A nakoniec sa vždy objaví Mlhoš a dokáže, aký sú títo všetci sprostí, lebo on to vidí inak a vždy nájde lacnejšie riešenie… 😁  😁  😁

    #96468
    devill63
    Účastník (Participant)

    Ha na tomto som sa pobavil….“Neriešim nejakú pravdu. Tá je relatívna a len blbec si môže myslieť, že ju má vždy.“ ….jeden taký dokázal presviedčať donekonečna, že ju má (pravdu) on….

    #96470
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Papi vymenoval si za co minaju zbohatlici a kadejaki svindleri teraz skus za co minaju robotnici  😛

    debill63 mna zase pobavilo ako  viaceri sa ho pokusali presvedcit o tej svojej pravde  a vo svojej obmedzenosti nikdy nedokazali pochopit ze si z nich robi renolt    😁

    #96472
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Neviem ci si bobolak vsimol ale ja som pisal o niecom co je pre neho a tych popijajucich okolo tesca ktori maju rovnaku diagnozu neznamy pojem nealko pivo ved to je pre takych ludi tak abstrakne ako hranaty kruh

    #96474
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ou sorry vidim ze tam mam preklep tie pismena su tak blizko vedla seba a tu sa to neda opravit no co uz  😟

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri