Connect with us

Kymco

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71754
    oskar56
    Účastník (Participant)

    seruste ludia no mam znameho a nema pristup k netu tak pisem za neho, chcel by kupit maxiskuter kymco a nevie nikde zohnat informacie ohladne tejto znacky zistili sme akurat ze sa do toho laduju motory z hondy, ale ako je to so zivotnostou a poruchovostou je otazne preto moja otazka ci mate niekto vlastne alebo ine info ako sa spravaju a ci sa to oplati. Poprosil by som ale realne argumenty nie veticky tipu to su sracky lebo je to korea a podobne. Dakujem za pochopenie a za starostlive odpovede. 🙂

    #71755
    Kmotr
    Účastník (Participant)

    1. Korea to nie je, ale Thajsko

    2. Sracky to tiez nie su, v pohode sa vyrovna kvalitou japoncom

    3. Mal som chvilu Xciting 250 a bol to velmi pohodovy skuter, design skutocne vydareny, spracovanie na velmi slusnej urovni. Kludne by som odporucal.

    4. Viac na [linka]

    #71756
    Kenny
    Účastník (Participant)

    No ja by som povedal že je to Taiwan a nie Thajsko 🙂

    #71757
    andrew
    Účastník (Participant)

    Nemam s Kymcom ziadne skusenosti ale podla toho co som cital Exciting 500 je velmi vydareny scooter.Mne sa dizajnovo paci dokonca viac ako Burgman.Daky testik je tu [linka] snad ti to pomoze. 🙂

    #71758
    Skulo
    Účastník (Participant)

    znamy nech sa nejlepsie ide pozret na Bajkalsku a urobi testovaciu jazdu… Gabo aj Barca z kymca su v pohode – urcite ho nebudu osierat nakymi kecami ze je to brutal kvalita a vyhodna kupa ak by nebola… natolko ich teda poznam. Ale prilbu nech si tam nekupuje, maju len take srackove 😁

    #71759
    Kenny
    Účastník (Participant)

    No pozeral som Apriliu Atlantic 500 Spritn a v Čechách stojí 150 000 * 1,25 = 187 500 SK a Kymco stojí 186 900 Sk takže by som radšej išiel do Aprilia + nejakú tu zľavu určite dostaneš keď sa budeš moc snažiť aj 10% čo je v celku zaujímajé a ak hovoríš o novej moto s prihlasovaním nebude problém. 🙂

    Inak ta aprilka na Slovensku stojí 209 000 čo je dobrý rozdiel 😕

    #71760
    oskar56
    Účastník (Participant)

    Kenny nevies prosim ta co to obnasa ked prinesiem novu motorku z ciech kolko ma to asi vijde na poplatkoch pri prihlasovani

    #71761
    Kenny
    Účastník (Participant)

    oskar56 to ti presne nepoviem aký je rozdiel v poplatkoch skús kuknúť motoride keď niečo nájdem napíšem ti link.

    #71762
    oskar56
    Účastník (Participant)

    Kenny dik mas to u mna 🙂

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri