Connect with us

Kysucky borci

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Kysucky borci

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73158
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Nechcene som musel stravit par dni v cadcianskej nemocnici a zanechalo to okrem dalsich jazief na mojem tele aj par zaujimavich postrehov s ktorimi sa v nasledujucom texte podelim 😁 /ale sa lepim f tem pisani kokos/

    no ked som dosol na izbu lezel tam chlapik ze zlomenu panvu po autonehode stari kamionysta mal stavnate historky ale to by bolo na druhy clanek.

    bola tam jeho zena s dceru na nafsteve/fajne kozy mala cerenka sice zadana ale sak nevadi kazdy jebak sa da vytlacit no len co ked mi to tych infuziach ani bohovy sa postavit 😠 / k teme no a ze co sami stalo a tak ze motorky a okolo teho ja jej vravim ze kone su nebespecnesie ako motorky / 😁 to som mal s http://www.motocykel.sk tam obcas cerpam informacie o motorkach ale castejsie o sexuanalnych praktikach/ no kocky odesli a asi za hodinu tam doviezli 50 rocneho chlapika /bol s krasna volal sa jozko/ staku hluzu zelenu na hlave v tvare podkovi.

    sa ho pytam ze co sa stalo: /pozor zacina to 😀 / on: "ale kopol ma kon" pozrem na kamionistu vravim no co som vravel 😁

    ale isol som do krcmi v nedelu sak na pifko este som ani nebol moc ozrany a pri kostele bol kon no a kopol ma k***t! to ma asi panbosko dal skopat zesom neisol do kostela hmm! kamionista sa ho pyta kokos to si musel vidit poriadne hviezdiciek A jozko ale k***t sak to bolo na obed 😁 😁

    no a jako to vysvetloval dochtorovi stryko co sa vam stalo?kto vas zbyl ha?jozko: ale skopali ma! Doktor a kto ako? josko ale nohu ma skopali? doktor jaku nohu? skopytom no konsku kon ma kopol sak ti vravim! 😀

    Ked jozka doviezli bol v bezvedomi sa prebudel mal v sebe hadiciek lebo mal aj pluca prebyte polamane rebra fakt vypadal zle 😕 no ale prebral sa nevedel de je sa diva na ty hadicky a jedna mu trcela aj s vtaka /to aby mu odvadzalo moc/ on si to nasilu vydrapel ked to sestricky zisteli sa ho pytaju to preco ste to vytiaho a on ze ja som si myslel ze sa mi to tam dostalo ked ma ten kon kopol sak co ste mi tam nenapisali ze to tam mat!

    rano sestra pride a vravi: temu neuverite pridem na izbu o 6-tej a tam o jedneho napiteho chlapa viac a to nebol ziaden prijem, pytam sa ho co tu robite de ste sa tu vzal, on ze asik ma zlomenu nohu sak aj minule tu lezel tak som prisol nie!normalne si tam ten chlapik dosol handri zvlecene vedla postele nakope 😁 napity jak stolverka a on ti mal fakt zlomenu nohu zisteli to ked ho zrengenovali ale jako sa tam dostal …….????

    sak naco zbytecna byrokracia!

    Autor nezotpoveda za obsaha pravopis!

    #73159
    siuzen
    Účastník (Participant)

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 super …. nakoniec si rad ze si v tej nemocnici bol co?…… 😀 😀 😀 😀 😀

    #73160
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    ZOMBY

    Ty si člen!

    Mimochodom, vieš, že ženy majú rady zjazvených chlapov? 😀

    #73161
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ono je teho viac len ma omedzuje tie pismeka co tu mezem fuknut 😈

    kokso sak ja ma vselkdejazvi 😁 😇

    #73162
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    😀 😀 😀

    #73163
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Bibo tak si davaj bacha ja mam v revire ine esa 😁

    #73164
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    ZOMBY sa mi vyhrážaš? 😕

    #73165
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ZOMBY vidíš, vidíš… niekedy aj kone sú hovada 😀 … ale takú šupu na face by som nechcel chytiť … len teraz rozmýšľam, či si sa takým bujakom (kancom) stal v Írsku, alebo ťa to lapalo už v dectve vo svojom revíre 😁 … a v tej nemocnici máte riadny bordel 😁 .. už len k***y 🤐 😁

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri