Connect with us

Leasing moto

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Leasing moto

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71922
    Eriq
    Účastník (Participant)

    ahojte, chcem sa spytat ci existuje leasing motocykla, samozrejme pouzivaneho… vraj take daco uz je, nema niekto nejake info? chcem to len ako poistku, keby fotrovi nahodou zasibalo a nechcel mi dat peniaze na motorku 🙂

    #71923
    Monty
    Účastník (Participant)

    Akurát som v jednaní s jednou spoločnosťou. uvidím ako to dopadne. majú sa mi vyjadriť.

    #71924
    MartineR
    Účastník (Participant)

    eriq vsetko sa da, len rataj s tym, ze to je ako pri lizingu auta … preplatis ho a musis mat havarijnu poistku, co na motorku nie je lacna zalezitost …

    ak chces brat moto ´na splatky´ mozno nie je zle uvazovat nad uverom a masinu potom kupit ´za hotove´ …

    #71925
    Monty
    Účastník (Participant)

    MartineR To je ľahko povedať. Ale skús vybaviť pôžičku keď podnikáš? Nemožné. 😟

    #71926
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Monty 😁 tak priznaj viacej, aby ti fingoval zisk 😁 …. ale kvôli tomu zase odvádzať dane?? 😟 😀

    #71927
    Monty
    Účastník (Participant)

    cbr900 zisk tam je . ale je podmienka že musíš podnikať min. 2 roky. Už som skúšal všetko.

    #71928
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Monty vidíš…na to som zabudol… 🤐

    #71929
    Eriq
    Účastník (Participant)

    uver mi daju tazko 100.000, pracujem u fotra, takze v pracov. zmluve mam napisany 2.najmensi plat min. mzdy, kvoli odvodom… takze preto ten leasibng… ci da sa to okaslat? 🙂 kludne si napisem novu zmluvu s vacsim platom, orazim a podpisem, ale nebudem mat z toho pojeby?

    #71930
    mirolc
    Účastník (Participant)

    eriq s tým prepisovanim výplato opatrne lebo oni si to vedia spätne overiť a potom to je podvod čo smrdi basou alebo minimalne podmienkou 🤐 . Leasing u použitej motorky je dosť ťažko vybaviť. Ja som mal problenm vybaviť aj na novu. To skor ako ti radili ten úver, lenže ani ten velmi neposkytuju na použitu motorku / s autom by nebol problem/. Takže ti ostáva bezúčelový úver a tam dosť preplatíš. Úver by ti mali dať aj ked maš menšiu výplatu len potrebuješ jedneho a možno aj dvoch ručiteľov. ked sa opýtaš v banke tak ti vypočítaju, že kolko si môžeš vybrať. To je asi všetko 😉

    #71931
    vetor
    Účastník (Participant)

    Ja ti neviem poradiť ako to je s leasingom, ale ja som si bral bezúčelový úver lebo sa mi stále ndarilo dať dokopy peniaze. Bral som si 150 000 na 4 roky a splácam niečo okolo 4000 mesačne. Zatiaľ celkom dobre zarábam. Tak sa to dá, ale je to dobrá pakáreň keby som prestal zarábať. Tak si dobre rozmysli či také niečo urobíš. Použi rozum. To záleží od tvojho fanatizmu k motorkám. Ja to sice nelutujem ale strach z toho mam.

    #71932
    Eriq
    Účastník (Participant)

    no ja s peniazmy problemy nemam, foter by to vsetko cvakol, ked uz by som mal pozicku… ale asi vydrzim kym mi neda hotovost a bude pokoj… len sa mi nechce cakat mesiac, dva 🙁

    #71933
    doctor
    Účastník (Participant)

    O mesiac, dva zacina prave jazdenie tak pockaj a mas po probleme.A akurat na zaciatok sezony budes mat motorku.

    #71934
    Eriq
    Účastník (Participant)

    to mas pravdu… len ked ja som tak netrpezlivy 🙂 ale kaslem na to… tu xvilu hadam uz dako vydrzim 😠

    #71935
    mirolc
    Účastník (Participant)

    tak kvoli mesiacu, dvom aby som ja mal problemy 3 roky pri splácani a aby som nemohol predať motorku ak sa mi prestane páčiť 😕 . Toto je asi aj dosť zbytočná diskusia ale možno niekomu pomôže 😉

    #71936
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja som moju este vtedy tiez kupoval aj za pomoci bezuceloveho uveru a verte ci nie s preplatenim to nebolo az tak zle.Horsie bolo ze som splacal dalsie 3 pozicky a niekedy som nemal korunu ani na obcasne jazdenie.Ale zaloha stale bola a to rodicia.To bola u mna dost dobra istota.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri