Connect with us

Luis

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66240
    pista2000
    Účastník (Participant)

    viem mi niekto napisat jednoduchy navod ako postupovat ked chem ist z BA do predajne Luis vo Viedni (aftom/motorkou 🙂 )? na nete som nasiel ze su tam dva. tak ktory je lepsi/vacsi?

    #66241
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    ako bez debaty chod do Gigastore na Kagraner Platz 20. Budem svina a napisem, co odporucali na inom webe: otvor si stranku [linka] zadaj startovnu stanicu Hainburg a cielovu stanicu Kagraner platz 20, Wien. Ukaze ti to dokonca video celej trasy!

    #66242
    raptor
    Účastník (Participant)

    pista2000 ty mas nick ako jeden moj spoluziak z nitry co sa volal NORBERT KAPUSTA :75:

    #66243
    andoo
    Účastník (Participant)

    pista: ja len keby si nahodou niekde napriklad na nete hladal info tak sa to vola LOUIS a nie luis.. to len detail

    #66244
    Marthy
    Účastník (Participant)

    Gigastore:

    Hainburg, pred Schwechatom na diaľnicu, necháš vpravo Simeringer Haide, na veľkom Exite -Graz, Prag odbočíš vpravo – najpravšie ako sa dá, potom sleduješ smer Kagran, z A 23 odbočíš na Donauzentrum (doprava z diaľnice a hneď doľava na mestskú 4 prúdovku) , pri Donauzentre vpravo, asi po 1,5 km odbočíš doprava – Kagraner Platz…. Nr 20

    gute Reise, bessere Schnaepchen ! 🙂

    #66245
    eddy
    Účastník (Participant)

    vidicon : ta adresa je super už nebubem nikoho otravovať :kde to je? 🙂 dík

    #66246
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Marthy: na dialnici potrebuje ale dialnicnu znamku…

    #66247
    pista2000
    Účastník (Participant)

    vidicon no to je dobry postreh!

    Marthy ja tu nalepku nemam 😕

    #66248
    pista2000
    Účastník (Participant)

    tam tusim treba mat nalepku aj na motorke 😠

    #66249
    andoo
    Účastník (Participant)

    ano, na rakuskych dialniciach aj motorky.. 😠

    #66250
    Marthy
    Účastník (Participant)

    vidicon:

    ak poznáte Rakúsko… viete že známku kontrolujú len pri výjazdoch z diaľnice…. ak nepôjdeš viac ako 130…a potom 80… a nebudeš mať pokazené svetlo…. ťa na 99 % nechytia… ale cestou s5 by som už po diaľnici nešiel… :)))

    pista: pýtal si sa na jednoduchý návod, dá sa aj po starej ceste… cez Schwechat..ale to je na 10 riadkov… alebo zozadu cez dediny a miestne cesty… Hainburg.. za ním za kruhovým vpravo cez most… po cca 1 km doľava…. ale to je na dobrého spolujazdca-navigátora…

    kedy chceš ísť ?

    na budúci týždeň plánujem rýchlu návštevu… niekedy poobede… 40 min tam, polhodinka nákup, plný s5…. mám ročnú diaľničnú…

    #66251
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Podla mna sa vam vobec neoplati ist do Louisa po dialnici. Kolko po nej prejdes? 10 km?.

    Pista – do ktoreho Louisa sa chces ist pozriet Stary/ Gigastore?

    Pozri si [linka] Ak mas na benzin, reskiruj do kupy podrobnej mapy Rakuska a mas pokoj. 200SK nikoho nezabije.

    S mapou problem mat nebudes…Ak ano, zastavis, ako pravy drsny slovensky motorkar, zanadavas a slovensky sa opytas prveho rakuskeho zasrana, kde kua som a chcem ist to tam k tomu lujzovy… a kua syp, lebo poznam aj dalsich motorkarov… 😀

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri