Connect with us

Má význam tlmič riadenia?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Má význam tlmič riadenia?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67068
    dusik
    Účastník (Participant)

    Chcem Vás všetkých požiadať o názor, či má opodstatnenie tlmič riadenia na športovom motocykli. Mám na mysli, či je potrebný v bežnej premávke. Rozmýšľam, či ho dať, alebo nedať na svoju SP 1, pretože v sériovej výbave ho motorka nemala. Koľko asi výjde cena kvalitného tlmiča a kde je ho možné kúpiť? Vďaka. Prajem veľa šťastných km. 😎

    #67069
    eddy
    Účastník (Participant)

    Ja som kupil moto už s tlmičom riadenia a podľa mňa to význam určite má.Na našich rozbytých cestách ho bohato využiješ.

    #67070
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Ano vyuzijes ho, pokial jazdis sviznejsie, ak si kludny jazdec je to bez tlmica v pohode, na druhej strane ale zvysis samotny image motorky.

    Je to aj o peniazoch, vela chalanov si na motorku montuje plno doplnkov, mnohe z nich vsak ani nevyuziju, ved uz samotny potencial motocykla nedokazu vyuzit, to ale nemyslim v zlom ale to je moja mienka s doplnkami. Aspon to teda ukaze dobre na motorke ked uz nic ine.

    Dusik, na SP-čko to daj ak mas tvrdu ruku na plyne

    #67071
    dusik
    Účastník (Participant)

    Lorenzo Poraď mi ktorý tlmič je vhodný na SP-čko a koľko asi stojí. Chcem sa ťa ešte opýtať či bol za tebou ten môj známy čo mi ju robí, alebo či ste sa už telefonicky spojili. Chcel si ju totiž pozrieť naživo, hlavne kabeláž. Dík.

    #67072
    raptor
    Účastník (Participant)

    bezna premavka je do 130 km aj to na dialnici… myslim ze ak budes jazdit do 130km/h tak ho nepotrebujes a radsej si kup nove gumy alebo retazovy kit… hocico ine….ak chces jazdit sportovo rozhodne vyznam ma

    #67073
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Dusik, tvoj kamos mi volal, som s nim v kontakte, poviem mu aj o tlmici

    #67074
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    dusik ak mas cca 8.000,- tak si zbehni kupit do Viedne od LSL. Bol som ho tam kupit s nim. Po jeho prihode v petrzalke na Panonskej ked dostal paku cca pri 120tke a ochutnal asfalt, bol som zrovna za nim a vsetko sa to odohralo pred mojimi ocami. Na tvojej motorke ma uzcite vyznam. Ja som uz dostal tiez 2x hadika ale podarilo sa mi to ustalit. Vecsinov vo vecsej rychlosti ked som isel zakrutou a pod plynom.

    #67075
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    dusik mrkni nan 😉 [linka]

    #67076
    dusik
    Účastník (Participant)

    kawamiro vďaka. 😉

    #67077
    zajo78
    Účastník (Participant)

    dusik alebo skus MPScorse(z)zoznam.cz tam ta to bude stat okolo 5000Sk

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri