Connect with us

Merani brzdnej dráhy

Domov Diskusné Fóra Nehody Merani brzdnej dráhy

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81182
    Alexius
    Účastník (Participant)

    Skôr než zastavíš (bezpečne) mal by si poznať svoj stroj a jej brzdnú dráhu. Ja ju nepoznám ale pride leto a odskúšam. 🤣 [linka]

    #81183
    Alexius
    Účastník (Participant)

    Meral niekto z vás brzdnú dráhu ? 😕

    #81184
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Áno meral tu v minulosti brzdnú dráhu jeden člen tohto portálu [linka] 😁 😁 😁 Tvrdil, že zastaví zo 40km/h na jednom metri a potom že dĺžky motocykla plus jeden meter. Asi záleží na povrchu 😁 😁 😁 . Som ho volal, že nech vletí do mojej garáže v rýchlosti 40km/h je dosť dlhá na to aby zastavil 😁 😁 😁 . Neprišiel 😠

    #81185
    milan3232
    Účastník (Participant)

    kxbibo setril ta, nechcel, aby si vypadal zle, keby sa mu to podarilo 😉 😈

    Urcite neprisiel z cirej a bezhranicnej lasky k tebe a tvojej povesti 😁

    #81186
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Pri brzdení konám pudovo, nepotrebujem vedieť na koľkých metroch to zvládnem. Dôležité je , že to prežijem a môžem sa znova rozbehnúť. Laboratórne údaje žiadnemu chytrolínovy život nezachránia. 😇

    #81187
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    Motorka dokaze zastavit aj na centimetri ak je "priaznive" rozmiestnenie prekazok….len jazdec pokracuje dalej akoby nic 😁

    #81188
    tikac
    Účastník (Participant)

    Na nasich cestach sa pouziva x-roznych druhov asfaltu a v mestach na krizovatkach aj velmi popularny beton (ktory ma za dazda len krocik k smyklavosti ladu), okrem toho sa menia poveternostne podmienky, prsi, prazi slnko, je horuco, ale pod mrakom, popr. snezi………….to by si trebalo odskusat brzdne drahy za kazdej situacie a brat do uvahy tu najhorsiu 👋

    #81189
    Alexius
    Účastník (Participant)

    Tikac suhlasim s tebou a ešte dodám aspon za seba na 98% jazdim len za sucha a tepla a ozaj je dobre si vediet odhadnut vzdialenost na aku mi stroj vie zastavit a ak sa čuska čo potom robit ?! aby … 😇

    #81190
    Alexius
    Účastník (Participant)

    ??? 🤣 ??? bude v lete bibinko ? alebo aj 😇 no 🤐

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri