Connect with us

Moja nehoda 8. septembra 2004

Domov Diskusné Fóra Nehody Moja nehoda 8. septembra 2004

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63794
    Kuzmic
    Účastník (Participant)

    Ahojte chcel by som Vás s odstupom mesiaca od mojej nehody oboznámiť s tým ako to bolo. Prebývam a pracujem v BA ale ináč som Dolnokubínčan. Išiel som si odskočiť z práce po nejaké náradie domov. Išiel som z centra po Prievozskej a chcel som odbočiť na Miletičku… No neodbočil som. Asi 50 metrov predomnou mi z protismeru cez plnú dvojitú skrížil cestu nákladiak. Chcel sa otočiť. Reakčná doba plus brzdenie zo 60-tky … bez šance. Keby nebol protismer plný alebo keby mi dal meter naviac … keby. Prebral som sa na ceste. Už tam stáli autá a niekto kričal nech volajú sanitku. Zložil som si prlbu a šľahol som ju po asi vodičovi toho nákladiaku – no nedoletela. Dal som si dolu rukavice. Všetko si cítim – paráda. No kukol som sa na nohu v motočižme a začal som nadávať. Pod kolenom ďalšie koleno. Nejakí ľudia mi zviazali nohu nad kolenom a prykrili ma dekou lebo mi bola zima. Obvolal som asi prácu, priateľku, rodičov a Hergotta. Vtom som si pomaly začal uvedomovať tú hroznú bolesť otvorenej zlomeniny. Ešte ma však stihli vyspovedať policajti… Sanitka – konečne! Prcli do mňa nejaký opiját a infúzku. Naložili ma a ani neviem ako som bol v nemocnici. Stihol tam zamnou dojsť šéfko a dal som mu výstroj. Hrozné bolesti ma úplne pripravovali o rozum hlavne vtedy keď mi to chceli zrengenovať. Pomaly prichádzala na mňa hmla. Zobudil som sa po operácii – kukol som na nohu pohýbal palcami. 10 dní a každý 9 infúziek plus nespočetné množstvo tabletiek a injekcií. Po dvoch týždňoch ma poslali na domáce liečenie. Noha s nasadeným fixátorom – ináč ani čkrabanec.

    s odstupom času si uvedomujem aké som mal kur_vské šťastie…

    Ľubo

    #63795
    Kuzmic
    Účastník (Participant)

    Akurát mi dnes prišiel papier z poisťovne na bolestné, ušlý zisk, popis nehody…konečne!

    #63796
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Kuzmic

    Nezverejníš, ako si zbohatol? Priznaj farbu 😁

    Bolestné … máš na mysli vyplatenie sumy za bolestivú liečbu, operácie atď, ktoré ti obodoval tvoj lekár? Ak áno, vyplácali body už podľa nového sadzobníka, alebo starého (60Sk/1bod)???

    #63797
    RedLabel
    Účastník (Participant)

    Ked uz je rec o bodoch..ja cakam tiez na obodovanie..teda uz mam za vsetky zlomeniny a pobyt v nemocnici, bolestne atd..trvale nasledky..ale musim absolvovat este jednu..potom to vybalim na Allianz..som zvedavy..sami sa mi ozvali ze maju pre mna odskodne z poistky co mala ta, co ma "sundala"…vytiahol som to bez tej poslednej operacie zatial na 230bodooooov! kua to bude penez 🙂 toz ja su milionar! …ale v polskych zlotych 😀

    #63798
    Kuzmic
    Účastník (Participant)

    Ahojte za nehodu mám 320+320+160 bodíkov (tri operácie) + trvaláky + renta + motorka. Konečne bude ten byt môj a ostane aj na bublifuck.

    #63799
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    Kuzmic no ale aj tak si mal staste … to by som nechcel zazit … 😟 😟 😟 Ale budem drzat palce nech si co naskor pri plnom zdravi !!

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri