Connect with us

Moja nehoda v maji 2004

Domov Diskusné Fóra Nehody Moja nehoda v maji 2004

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63777
    Bemo
    Účastník (Participant)

    Chlapci,drzim Vam palce nech to dobre dopadne.Ja som si uz svoje odbyl,sice nedopadol som tak hrozne.Vsetko sa to zacalo v Petrzalke(BA) pri Tescu.Rozbiehal som sa z krizovatky po hlavnej,ked tu z boku sa vyrutil opel a doslova ma zmazal z cesty.Vobec ho nezaujimalo,kto ma prednost,pravidlo pravej ruky.Prosty suveren.Hned ako som ho zbadal sinut sa na mna ,isiel som na brzdy,ale predne koleso sa zablokovalo a uz som bol na zemi.pad to bol zaujimavy v asi 60-70km/h rychlosti.To by ma ani tak nesralo,len za mnou isiel autobus a mal kurevsku pracu zastavit.Ked som sa pozviechal z otrasu,hned som volal Policiu ako aj kamosa,nech ma hodi do nemocnice,ktora bola asi kilak odtial.Vodic oplika sa ani neunuval zastavit a frcal dalej.Najironickejsie bolo,ze policajti hadzali vinu mne ,aj ked som im vysvetlil,ze ja som siel po hlavnej.Oni odoka (pozreli na dlhu ryhu na zemi od biku) ze som neprisposobil rychlost stavu vozovky.nato som uz nevydrzal a ironicky som mu oznamil vahu masiny(Yamaha fzr 600) a rychlost ktorou som isiel.Logicky mu muselo napadnut ,ze sa nezastavi na mieste,hned po naraze 🙂 )) V nemocnici mi ohlasili zlemene zapastie,puknute 3 prsty. ztrhali zoskvarene a prilepene saty.Zaverom: Legislativa u nas stoji za ho.no 🙂 ) Tak vela stastne nabehanych kilakov a viac ohladuplnejsich vodicov.

    Foto pred nehodou

    [linka] target=“_blank“>[linka] target=“_blank“>[linka]

    #63778
    Kuzmic
    Účastník (Participant)

    Ty koki, toto je úplne v prdeli. Asi si tí flojdi zabudli na stanici rozum. Dvaja somári čo nemajú ani šajnu o fyzike – to vedia rýchlo zhodnotiť. A ten oplista – odstreliť!!!

    #63779
    Bemo
    Účastník (Participant)

    🙂 Ale boli to humoristi.Jeden hral dobreho a druhy zleho..Ja som sa bavil,(iba v duchu).Videl ze mi ruka visi vedla tela a opytal sa am ,ci sa mi nieco stalo 🙂 ) Su to proste humoristi.A potom ma clovek doverovat policii..

    #63780
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Bemo

    Čím viac sa o túto tému zaujímam, tým viac mám pocit, že žijem v "koko..ve" 😎

    Nádherné výrazy: "Flojdi" a "Greenhorni" 😁

    #63781
    Bemo
    Účastník (Participant)

    To ano….ja len cakam dokedy im to vydrzi..Raz ich dakto poriadne nakope do hlavicky a bude po srande.Ale u nas je to tak…treba si zvykat. 🙄 :63:

    #63782
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Bemo

    Čo nového odvtedy?

    #63783
    Bemo
    Účastník (Participant)

    Uz som ju predal 🙂

    #63784
    tommiT
    Účastník (Participant)

    Kurvy prašivé, mňa už y nich jebne, tí fízli sú ešte sprostejší jak v tých vtipoch. A z poistkou ako, budeš niečo z toho mať?

    #63785
    Bemo
    Účastník (Participant)

    NIe,bol to starsi rocnik,takze som to nemal poistene.. 🙂 Ale podarilo sa mi zbavit motorky ,takze som spokojny.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri