Connect with us

Moje video o krásach Slovenska

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Moje video o krásach Slovenska

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81787
    bubo
    Účastník (Participant)

    Zozbieral som nejaké svoje pekné zábery a zopár záberov našich kameramanov a s kolegom sme zostrihali propagačné video pre regióny Slovenska. Môžete ho použiť ako zoznam bodov záujmu… 😘

    [linka]

    #81788
    Venco
    Účastník (Participant)

    Bombovo urobene 🙂

    #81789
    misi
    Účastník (Participant)

    Super je to spravené a tá hudba 🙂

    #81790
    dusik
    Účastník (Participant)

    Super 🙂

    #81791
    Slon
    Účastník (Participant)

    No.1 😉

    #81792
    Venco
    Účastník (Participant)

    No, ked som si to pozrel uz tretikrat 😁 , okolo 01:00 mi tam akosi nezapasoval obraz so zvukom 😉 Mozno chyba v mojom prijimaci 🤣

    #81793
    bubo
    Účastník (Participant)

    Venco: Máš pravdu, na zostrihanie bolo iba pár dní. Klip sme robili kvôli výstave regionálneho rozvoja ProRegion 2009, čo prebieha tu v BB tento týždeň. Potom to doladíme. Aj niektoré zábery chcem vymeniť za lepšie.

    Inak príďte ma pozrieť, v saku ma nezpoznáte. A Blueeyes vám načapuje vonku pred vchodom Čurpiner… 😁

    #81794
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Poviem vám tak…na celej výstave sú dobré 2 veci: Bubo v obleku a baumaxx vedro zadarmo 😁

    #81795
    doctor
    Účastník (Participant)

    Bubo – bracho ja som vynimka.ja som ta uz tak videl v Sladkovicove!Ale je to perfektne!a Venca nepocuvaj on len ryje do teba.

    blueeyes – davaju vedro zadarmo?to dojdem aj ja!

    #81796
    Matooo
    Účastník (Participant)

    doctor uz sa tesis na letnu moto dovolenku a ticho zavidis Bubovi? Neboj nic maďaróóón uzijes si rypania od mna aj Venca do sytosti o dva mesiace dost 😛 😁 😉

    Bubo je najlepšššííííííí 😎

    #81797
    doctor
    Účastník (Participant)

    Matooo – no vsak pockaj berem Vilmosku nech ochutnas co je dobre a nech sa aj stiplavo trochu naucis 😀 aj na piatok mam prichystanu flasu na vitazstvo madarov ktory na samostatne najazdy vyhraju 4:3 🤣 nad slovenskom

    #81798
    Matooo
    Účastník (Participant)

    doctor Ja nemam rad madarske stiplave veci 😕 to len Furby ti rad fajci 🤣

    doctor Ty raz asi budes predsedom SMK 😁 😎 😉 Bela B. sa uz teraz trasie ked toto cita 👋

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri