Connect with us

Morbídna kampaň na bezpečnosť motorkárov

Domov Diskusné Fóra Nehody Morbídna kampaň na bezpečnosť motorkárov

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65530
    yagiza
    Účastník (Participant)

    V anglicku sa este ani poriadne nezacala kampan na zvysenie bezpecnosti motorkarov a uz ju stahuju. ludia sa zacali stazovat (ja som bola medzi prvymi) ze je „chora“ a „velmi zarmucujuca“ .

    ti ktori pracujete pre rozne kampane a co ja viem co este, si to pozrite aby ste vedeli ako sa kampane nerobia. a ostatnych asi tiez nezastavim aby si ju pozreli. ti co sa vyzivaju v krvakoch: ziadna krv a rozplesknute mozgy sa tiez nekonaju.

    Poznamka: nehoda nie je realna a nikto neutrpel ujmu na zdravi. i ked kaskader sa bude chvilu zotavovat. na brzdy isiel neskorsie ako bolo planovane

    [linka]

    #65531
    Kenny
    Účastník (Participant)

    Ani by som nepovedal v tej reklame je kus pravdy ako to v skutočnosti vyzerá na cestách, aj mne sa už stalo že som prehliadol motorku, naštastie som ju zbadal a prudko zabrzdil, mne sa ten šot celkom páči 😉 a pritom stačí sa lepšie pozrieť

    #65532
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Zaujimave. Vies yagiza, u vas sa deje aspon nieco, to doma sme stale darcami organov. Tiez si myslim, ze to ma v sebe kus pravdy… Je pravda, za vacsina nehod sa udeje ked je motorkar v ovela vacsej rychlosti ako by mal byt… smutna statistika.

    #65533
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Touto cestou dakujem firme ORANGE za vysokorychlostny internet – modem EDGE. Bola to morbidna kampan. Mozem si tak stiahnut akurat slipy a nie video.

    yagizaospravedlnujem sa ze to je od veci, ale nic ine ma nenapadlo.

    #65534
    andoo
    Účastník (Participant)

    Take longer to look for bikes. Nemyslim ze na vela vodicov to nejak zaposobi..a zase az take morbidne to nieje..

    #65535
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    no ja som momentalne v irsku a tu v tv bezi este brutalnesia reklama na don´t drink and drive. ja si myslim ze ked ludia mozu pozerat filmi kde roztrha cloveka na 100 kusov a strika krv aj odkial by nemala kludne mozu pozriet co mozu sposobit sekundov nepozornosti.

    opatrnosti nikdy nieje dost!!!!!

    #65536
    yagiza
    Účastník (Participant)

    all zle som sa vyjadrila. morbidna je cela kampan. chcela som sem hodt link aj na plagaty ktore su sucastou kampane, ale uz boli z netu stiahnute. na jednom bola obrazok hrobu, na druhom vozik pre telesne postihnutych a na tretom roztrieskana moto.

    Navrchu napis: NASLEDKY

    a pod tym: HRA HRANA MOTORKARMI,

    potom nasledoval obrazok a potom napis:

    XXXXX JE VYBORNA CESTA PRE JAZDENIE NA MOTORKACH- A MOTORKARI SU VELMI VITANI- ALE BUDTE SI PROSIM VEDOMI NASLEDKOV AK VECI NEVYJDU.

    ale spat k videu…

    musim povedat ze tu bezia podobne kampane dobre dlho. Ludia si pozru dany klip. X je cislo ludi ktori sa po zhliadnuti klipu zamyslia a naozaj zacnu davat na motorkarov pozor. Teda aspon kym je klip este cerstvy v pamati.

    Y je cislo ludi ktori po zhliadnuti klipu zacnu robit neziaduci natlak na partnerov, priatelov a pribuznych ktori jazdia na moto aby sa ich vasne vzdali. Ak syn/dcera si bude chciet spravit vodicak na moto, budu pocuvat prednasky na to ze motorky su strojmi nicenia ludskeho zivota. Prednasky sa budu opakovat az kym potencionalny motorcar neostane z toho znechuteny. Tejto skupinke ludi sa realnost klipu obnovi zakazdym ked sa spomenuty jedinec vyjadri, ze by rad motorku.

    Otazka: je cislo X vacsie alebo mensie ako cislo Y ?

    #65537
    yagiza
    Účastník (Participant)

    ZOMBY keru reklamu mas na mysli je ich viacej? ta kde zena je v bare a flirtuje s chlapom a potom ju odhodi desat metrov a ona je mrtva?

    neviem preco v anglii mozes do urcitej miery pit aj soferovat. potom sa cuduju ze nepoznaju mieru a azdia riadne spity. nech je to jak v australii: aj ked si oplachnes hubu ustnou vodou, merac dychu ti nameria alkohol 😀

    #65538
    yagiza
    Účastník (Participant)

    ZOMBY tuto mas na mysli?

    [linka]

    #65539
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    Ja uz poctivo zabehavam vymenene casti na moto a jazdim ked vykukne slniecko, ale ked clovek pozre taky sot dobre vychladne … 😟

    #65540
    Budha
    Účastník (Participant)

    mam taky pocit ze tam ziaden kaskader nebol treba.

    bolo to len ako a nehoda bola fingovana, staci si po framoch pozret ten naraz.

    navyse nesedi ani presne miesto narazu do automobilu.

    to ja len tak aby boli humanisti spokojny.

    inac pozor treba davat, kazdy pokus o oslovenie plechovkarov sa rata….

    #65541
    laci
    Účastník (Participant)

    onehdá, som bol na jednej konfe, a bol tam fundovaný pánko s prezentaciou… výsledok: TV spot osloví (resp. plnohodnotna spätná väzba je) do 20% pozeravších (pekne slovko že?) . V porovnaní s ostatnými metódami to bolo pomerne veľké číslo….

    Takže dobrá vec, veru…

    Rovnako zdieľam názor, že by to malo byť aj na SK….

    p.s. poisťovne mali u nás také série billboardov (paradoxne), akože „noste pasy“, „drzte volant nie mobil“ a pod….

    #65542
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Budha nerada ti kazim radost ale to ze to nie je realna nehoda som spomenula hned. tu somarinu s kaskaderom som tam pridala len preto aby aj moj vstup nebol totalne morbidny 😀

    #65543
    Budha
    Účastník (Participant)

    yagiza:

    zle som ta pochopil, sorry, idem sa zakopat

    #65544
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    yagiza

    a kdeze v anglii sa nachdzas ze by som ta skocil pozriet spravis mi sprivodkynu po anglicku

    nie tu to je este len odvar 😁 pozriem to ci tto najdem ale tiez tam stojichlapik s pivom pri bare a keca s takou brunetou (peknou podotikam ) 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri