Connect with us

MOTO-BAR

Domov Diskusné Fóra Kaviareň MOTO-BAR

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74262
    racer8
    Účastník (Participant)

    Pre kazdeho kto xce vediet nieco viac a nexce sa mu citat [linka]

    Je to celkom dobre a aj ta hudba co tam je je dost dobra : )

    #74263
    zahri
    Účastník (Participant)

    Racer8> ide ti to otvorit?? lebo mne akosi nejde.. prve 3 diely som stiahol z inej stranky ale tuto z tvojho linku minejako nejde ani prehrat nic

    #74264
    racer8
    Účastník (Participant)

    zahri no mne to ide v pohode ale zalezi aky mas v pc nainstalovany player .. ja mam MV2 a som snim spokojny avsak mam aj codecy postahovane tak mi ide prehrat vsetko skus stiahnut nejakyiny aj ty a budes vidiet… 😉

    #74265
    zahri
    Účastník (Participant)

    Racer8> a aky mas prehliadac?? ja to skusam cez mozzilu, mozzilu firefox, operu aj IE a nic 😠 stiahol som aj kodeky aj MV2.. zaujimave je ze mi v pohode prehra tie male casti z videogalerie a cele relacie ee

    #74266
    racer8
    Účastník (Participant)

    zahri no ja mam win explorer ale na druhom pc mam zas mozilu firefox a ide mi to aj tu aj tam… ale nexapem preco ti to prehra male videa a tie relacie nie…hmm vazne netusim 😕 😟

    #74267
    zahri
    Účastník (Participant)

    Racer8> no pise mi nieco o chybe vo filtry ci co.. skus hodit link na kodek ktory mas ty

    #74268
    racer8
    Účastník (Participant)

    zahri uz som poslal postou… 😉

    #74269
    racer8
    Účastník (Participant)

    zahri este musis pockat bo stale nic…. 😕

    #74270
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Mne to slape v poho. kua bude dragstersky vikend v cechach. sa tam niekto chysta a potom sem capne fotky?

    #74271
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza no to je dobre ze ti to ide tak pekne pozraj aby si aj cesky nezabudla 😉

    #74272
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 to je v cestine? to mi odlahlo. kua uz som si myslela ze som zabudla slovensky ked som rozumela len kazde desiate slovo. 😉

    #74273
    Foreman
    Účastník (Participant)

    Dobra relacia,mne to fachci v pohode.Mam Mozillu Firefox a prehravac Windows Media Player 11 😉

    #74274
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza 😁

    #74275
    zahri
    Účastník (Participant)

    Foreman> dikes.. tvoj WMP mi pomohol 🙂 som tam nahodil sice len 10 ale ide to uz.. a prisiel som aj na to ako si to stiahnem takze uz mam vsetky casti v kompe nech stale nepozeram z netu.. len maju horsiu kvalitu ako tie predosle diely.. asi ju znizili aby to tolko nezaberalo..

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri