Connect with us

MOTO CLUB

Domov Diskusné Fóra Kaviareň MOTO CLUB

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73377
    ceklis
    Účastník (Participant)

    Nazdar chalani pomozte nam vytvorit nazov clubu

    mi nevieme nic vymysliet

    sme parta motorkarou co maju motorky od vymyslu sveta a kazdi mame aj veterana

    poradte nam. Dakujem

    #73378
    charym
    Účastník (Participant)

    ceklis nic proti ale ked to ma bit tvoj-vas klub mali by ste si meno navrhnut sami z partiou ….

    #73379
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ceklis – najprv by ste sa mal poradit jednoznacne medzi sebou ako by to cele malo akosy vizerat.Potom to zjednat s inymi klubmi aby do vas nevrtali ze ste porusili ich nejake tie trapne farby a potom zalozit vlastny klub s oficialnym nazvom.

    Ste z Bernolakova?

    #73380
    yagiza
    Účastník (Participant)

    ceklis len tak pre inspiraciu 😉

    [linka]

    #73381
    ceklis
    Účastník (Participant)

    Ano sme z bernolakova

    #73382
    Heavy
    Účastník (Participant)

    ceklis – no, tak som sa snažil, ale ak chceš z niečoho výstup, musíš mať aj vstup. Prečítal som si Tvoj príspevok – žiadny konkrétny údaj. Prečítal som si profil – absolútne žiadne údaje. V snahe Ti pomôcť som zašiel až na susedné stránky, kde si tiež takúto diskusiu rozbehol…bez výsledku. Tiež si myslím, že sami sa poznáte najlepšie a viete sa z názvu vystihnúť, ako naprílkad tu, kde sa pozrieš – samé HOVADO 😈 .

    Takže máš dve možnosti, buď daj viac údajov o Vás, aby to názov vystihol, alebo si názov musíte vymyslieť sami.

    PS: …a aby si nepovedal, že Ti nechcem pomôcť, dondi na Montyho narodeniny, zainvestuj do mňa zopár borovičiek a ja Ti potom dodám názvov koľko len budeš chcieť 😉

    PS2: Killed by Death 😈

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri