Connect with us

Moto do 25kw

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Moto do 25kw

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64603
    Sani
    Účastník (Participant)

    cau exe,potrebujem pomoct,tatko mi poradil ze sa mam obratit na teba,potrebujem motorku,ktora bude mat v technicaku vykon do 25kw,ale urcite nechcem nejaku 125ku alebo taky nejaky cajik,nejaku normalnu jazdenu moto novsi rocnik.si moja posledna nadej.vopred dik

    #64604
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Konkrétne o nejakom motocykly na predaj neviem.

    Túto tému sme tu už ale preberali. Pozri si toto:

    [linka]

    A potom podľa toho sleduj inzerciu.

    #64605
    Furby
    Účastník (Participant)

    skus skrtene verzie, napr. suzuki gs 500. F!

    #64606
    andoo
    Účastník (Participant)

    ale videl som aj Ninju 6 v technicaku mala 25kw a v skutocnosti 110 konikov 🙄

    #64607
    Furby
    Účastník (Participant)

    no tak to bola nejaka brutalne priskrtena…. alebo sa len tak tvarila heh. vsak ale to by muselo napadnut aj debilovi, ze sestkilo ma viac ako 25 kw… F!

    #64608
    andoo
    Účastník (Participant)

    furby debilovi mozno ale nie policajtovi.. normalne to malo 110konikov a vo vodicaku 25kw ze skrtene 😁

    #64609
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Andoo – co to rozpravas – policajti tiez nie su blbci. Jasne ze mu to okamzite napadne, ale ked ma v papieroch do 25 kW, ma 2 moznosti – ak ho naseries, odoberie ti papiere a posle ta na STK vyskusat ci vykon naozaj sedi, alebo sa na to vykasle a pusti ta dalej. Ved nakoniec klames sam seba – vozis sa na masine, ktora s tebou zameta… Skor si privodis zranenie, alebo nieco horsieho…

    #64610
    Furby
    Účastník (Participant)

    suhlasim s milanomtridvatridva ( 😁 ) tiez by ma zaujimalo, ako to vyzera na stk, ale asi podobne… F!

    #64611
    Sani
    Účastník (Participant)

    Aj policajti su len ludia. Obcas prejavia nadhlad a dobru volu, ked maju svoje dni, vedia byt pekni hajzli. STK moze byt aj len otazka spravneho kontaktu. Kym sa nic vazne nestane, je to len brnkacka. Dolezite je byt zodpovedny a minimalizovat pravdepodobnost pruseru. Poznam cloveka, ktory si vlastnorucne prepisal v starom vodicaku moto z 50 na 500 ccm a za tie roky je presvedceny, ze moze jazdit 500. 😕

    #64612
    andoo
    Účastník (Participant)

    prosim vas, co je to STK? tu je vsetko o peniazoch,myslim ze ludi co maju takto prepisany technicak asi maju kontakt ako spravit STK bez stk kontrol 😁

    to milan3232 pozri milan.. dobre ak je policajt ktory vie co je to vykon tak ho to napadne ze ninja ak ju niekedy videl v nejakom filme alebo reklame nejazdi 120tkou maximalne ale vravel som dost o tom ze vo vodicaku mas len nakreslene obrazky roznych vykonov motoriek.. ked mas na velku musis mat dva a ja som si 100% isty ze minimalne 85% policajtov nevie aky obrazok je do kolko kw. ked nas minule policajti zastavili vtedy ked som s majlankom kupoval moto tak nahlasil do vysielacky ze „velka“ motorka.. sme sa mu do oci vysmiali ze to uz od maja minuleho roku neplati a on ze nema take informacie.. no neechali sme ho v tom..

    #64613
    Furby
    Účastník (Participant)

    asi ich este spisiak neinformoval heh. F!

    #64614
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Andoo – uz viacej krat sa mi stalo – z dialky sa blizia svetla, a ja kuaaa, to je urcite R1, alebo R6. Ked sme sa stretli a odzdravili, bol to skuter… 😉

    Co sa tyka dialektu, ja tiez pouzivam zargonove skratky motorka/ motocykel, kamion/ nakladne motorove vozidlo, auto/ automobil, lietadlo/ Boing 745… Ale nevravim, ze ten vas prislusnik nemal info z ’89…

    #64615
    Furby
    Účastník (Participant)

    milan3232 on este asi zije v socializme 😀 F!

    #64616
    Nepo
    Účastník (Participant)

    Sani-je toho viac na vyber co by malo 25 kw,staci ze to mas napisane v TP a viac ta nemusi zaujimat ty si proste taku moto kupil a nemozes za to ze co tam je napisane klikni si na http://www.motoinzerce.cz je tam kolonka predaj moto 11-25kw nieco si mozno vyberes take normalne masiny su suzuki gs 500,honda cb 500,kawa er 500,suzuki sv 650,bandit 400-600

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri