Connect with us

Moto GP 2006

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Moto GP 2006

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66486
    milan3232
    Účastník (Participant)

    1 zavod za nami.

    Rossi out v prvej zakrute po strete s Eliasom…

    Pedrosa – podla mna odviedol vynikajucu pracu a vyjazdil si skvele 2 miesto. Isiel velmi pekne a s uplne inym stylom ako Haydn.

    Capirossi + Ducati – vitazstvo.. Isiel tiez fakt pekne. Tie hajsajdre… Uf

    Vypada to na zaujimavu sezonu.

    #66487
    yagiza
    Účastník (Participant)

    do kelu a ja som cely den prespala (cely tyzden a aj vikend taham nocne) a nahrala som na video Pokemonov (niekto sa hral s kablovou skrinkou ☹️ )

    som rada ze Pedrosa je druhy, kazdy vravel ze bude jeden z hlavnych atakerov na prve miesto. Skoda ze Rossi vypadol. este pred tyzdnom nadaval ze ma problemy (aj Edwards) s moto, ze v zakrutach vibruje. kazdy si myslel ze je to len psychologicka hra a nic s moto v skutocnosti nie je. i ked Capirossi a gibernau tiez vraveli ze ich Ducati nemaju sancu na vyhru, ze su pomale a aha…

    bude to zaujimava sezona 🙂

    #66488
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Viem ze je to diskusia o moto GP, ale pre mna bol najsokujucejsi vysledok v 125-kach. L.Pešek na druhom mieste!

    #66489
    milan3232
    Účastník (Participant)

    tlmic ano, to fakt, Pasek isiel velmi dobre. 1x na bedne a v podstate nasinec. Kto ho vie, kto za nim stoji…(sponzor)

    Uz sa tesim na dalsie preteky.

    #66490
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    mne sa moc pacil Capirossi ako jazdil az do konca i ked nie som fanusik Ducati siel naozaj na doraz s tou moto

    #66491
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    Ešte je iba začiatok, boli to pekné preteky a v každej kubatúre uvidíme čo prinesú budúce preteky 🙄

    #66492
    milan3232
    Účastník (Participant)

    No neviem – cital som Rossiho slova o tej nehode. Podla mna to nebola vina Eliasa. to ze rychlo vyrazil 😀 … Myslim si, ze to bola nestastna nahoda – 1 zakruta, kopec motoriek, lievik to sa jednoducho stava.

    Na druhej strane sa mi pacilo gesto Eliasa, ktory sa gentlemansky ospravedlnik, aj ked to podla mna robit nemusel.

    Tiez sa mi velmi pacila bojovnost Rossiho – aj ked sa mu stala ta nehoda, nezlozil zbrane a jazdil dalej. Nakoniec ziskal 2 body. Tomu sa hovori pan profik.

    #66493
    ogard
    Účastník (Participant)

    Noo pekne nam to zacina 😁

    #66494
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Na prekvapenie mali Kawasaki dobré výsledky, a Hopkins tiež dobre umiestnil Suzuki. Trochu ma sklamal Vermeullen. Závod bol zaujímavý ale verte tomu, že veľká bitka bude keď sa stretne Pedrosa s Rossim. Ja osobne dávam veľa na Pedrosu.

    #66495
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Neviem, cital som nejake diskusie o tom, preco nakoniec posledne 4 kola Pedrosa „vynechal“. Bolo dost nazorov ze to bolo kvoli jeho kondicke, ktoru musi mat predsa len lepsiu. Tazko povedat, buducnost ukaze.

    #66496
    ogard
    Účastník (Participant)

    milan3232 no oficialne sa vyjadril ze mu gumy presmykovali, ale tiez neviem neviem 😉

    #66497
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Milan, nemyslim ze kondicka. Bola to aj urcite taktika, 2 a 3 miesto pre Honda Repsol v prvom zavode bolo dolezite, a dost. Pedrosa pojde, uvod mal dobry. Nemyslim, ze kondicka, ved v 250-kaj ju potreboval tak isto.

    Bola to cisto taktika, mat iste body.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri