Moto-obesenec
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Moto-obesenec
- Toto téma obsahuje 26 odpovedí, 8 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 8 mesiacmi od
Relic.
-
AutorPríspevky
-
11. apríla 2006 o 17:46 #66696
raptor
Účastník (Participant)nikdy nepochopim ako niekto mohol mat tolko volneho casu ze vylustil 1000 motoobesencov ako dracula
resp 888 ako relic….stav ku 11.4.2006 19-47 …. vy ste CISTI FETACI 😟 !!11. apríla 2006 o 18:22 #66697milan3232
Účastník (Participant)Raptor – zabudol si si polozit otazku, za aky casovy usek. To by tam malo byt tiez, aby to malo nejaku vypovedajucu hodnotu.
11. apríla 2006 o 18:42 #66698raptor
Účastník (Participant)v tychto dvoch konkretnych pripadoch vobec nejde o to za kolko ale o to ze sa im to chcelo…
11. apríla 2006 o 18:46 #66699eXeBaT
Účastník (Participant)Sir.Raptórius navrhoval meranie času potrebného na úhadnutie slova, ale užívateľ s pomalým pripojením by bol v nevýhode. Ináč by to bol skvelý nápad.
11. apríla 2006 o 19:55 #66700raptor
Účastník (Participant)uzivatelov s pomalym pripojenim automaticky do osobitneho chlievika
pred samotnou hrou test rychlosti pripojenia…chlapec ja mam recept na vsetko, len realizacia obcas viazne 😁
11. apríla 2006 o 19:58 #66701eXeBaT
Účastník (Participant)raptor
Viem si živo predstaviť ich slová vďaky na tvoju adresu 😀
11. apríla 2006 o 19:59 #66702raptor
Účastník (Participant)kaslat na slova vdaky, hlavna vec ze bude vitazit rychlost myslenia nad moznostou hrat tu (inak dobru) hru viac ako ostatni
11. apríla 2006 o 20:12 #66703eXeBaT
Účastník (Participant)Veľkou nevýhodou je malý počet slov v kategóriách, čo dáva hráčovi možnosť si ich zapisovať, neskôr záhadne rýchlo víťaziť a nikto netuší, že hrá stále jednu a tú istú kategóriu, ktorá má napr. iba 100 slov.
11. apríla 2006 o 20:48 #66704raptor
Účastník (Participant)kategorie treba kombinuvat
11. apríla 2006 o 20:50 #66705draciatko
Účastník (Participant)raptor zlatíčko ja viem že by si mala mať takú pamäť ako ja 😁
dobre ja tým cvičí pamäť,ale vie ma nahnevať ked je 3aj4 krát po sebe to isté a najväčšia haluz sú huby 😀11. apríla 2006 o 20:53 #66706raptor
Účastník (Participant)najvacisa haluz su haluzzinogenne huby 😁
taka lysohlavecka psylocibinikova coooo
PALKA NA VAS FETACI !!!! 😁
11. apríla 2006 o 20:54 #66707draciatko
Účastník (Participant)TY chomeliak keby to bolo také jednoduché 😁
skús ciciak 😀11. apríla 2006 o 22:01 #66708eXeBaT
Účastník (Participant)Trénujte, keď bude nejaká cena do súťaže, budeme aj „kombinúvať“ kategórie 😉
11. apríla 2006 o 22:17 #66709raptor
Účastník (Participant)j**em sa na taku sutaz, nemam tolko casu ako dracula alebo relic vysedavat pri inete.. to mozes tu sutaz vyhlasit rovno pre nic 🙁
11. apríla 2006 o 22:38 #66710eXeBaT
Účastník (Participant)raptor
Pre tých trpezlivejších 😉
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
