Connect with us

Motoarena party II. 2010

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Motoarena party II. 2010

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #84041
    iljic
    Účastník (Participant)

    Počasie pomalinky uložilo spať naše jednostopé lásky a je opäť čas na poriadnu zábavu. Motoarena.sk a Biker´s house Rebel pre Vás pripravilo tento rok na 11.12.2010 v poradí už druhú Motoarena Párty.

    Počas akcie sme pre Vás pripravili akciové ceny piva a Jacka Danielsa. Celý deň aj noc budú pre Vás k dispozícií okrem Barrel pubu aj dva párty stany, kde budeme pre Vás pripravovať pravú domácu kapustnicu, varený horúci čaj a organizovať počas dňa súťaže o hodnotné ceny.

    Tento krát bude vstupné zdarma. A to nie je všetko, pre každého sme pripravili zdarma občerstvenie (domáca kapustnica) , horúci čaj, množstvo súťaží a tombolový lístok.

    Podrobnosti nájdete na : [linka]

    #84042
    raptor
    Účastník (Participant)

    Iljic ts ts ts, takto si robit reklamu na konkurencnom webe 🤐 😁

    dockaj zavesim si k tebe odkaz na moj custombike.sk 😛

    #84043
    VladiB
    Účastník (Participant)

    iljic raptor 😕

    #84044
    iljic
    Účastník (Participant)

    Raptor, je to akcia pre všetkých motorkárov. A ja ako osoba z tejto akcie nemám ani cent, stojí ma to len a len peniaze. A som rád že dva krát do roka dokážem pre motorkárov urobiť akciu na ktorej sa dúfam dobre cítia a ani trochu to úsilie, čas a ani peniaze neľutujem. Ty tiež komunikuješ na množstve webových stránkach, a sú ľudia ktorých poznám roky, a za to že nie sú na arene ich nemám pozvať? Bola to akcia zadarmo pre VŠETKÝCH MOTORKÁROV.

    A ak to tebe Raptor prekáža že som informoval aj ľudí ktorý si to neprečítajú na arene, tak dobre, nemusím. Každá jedna akcia je tu pred pridaním schvaľovaná administrátorom, a je na ňom či sa akcia pridá alebo nie.

    Pekný deň.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri