Connect with us

Motocykel.sk

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motocykel.sk

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80639
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Mne sa vlmi paci ked idem na stranku [linka] mas tam premietacuje sa fot clenov su to super fot niekedy si to len tak necham bezat ako inspiraciu. Uz sa tu riesili kalendare ale co keby sa majitelia stranok rozhodli pre nieco podobne!nebolo by super natukat motocykel.sk a chvilku len pokukat na fotky z akcii alebo clenov mna by to velmi potesilo. Niekedy nie je cas kukat setke albumi takto by som sa aspon mohol potesit s tych najvychytenejsich foto a pripomenut si skvele casi. 😈

    #80640
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    V tejto chvíli je vo fotoalbumoch 53189 fotografií. Na spomínanej stránke sa menia fotky v intervale 5 sekúnd. Musel by si mať veľa piva po ruke, aby si si ich pozrel, pretože by ti to trvalo viac ako 73 hodín 😁

    #80641
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    eXeBaT kto tvrdi ze setke sak tie najlepsie kups si par bedni pivka a vyber dake aj tak sa vnudite sak na tychto strankach sa okrem reklami nic nemeni 😁

    #80642
    raptor
    Účastník (Participant)

    Uz uplne vidim exebata ktory od cirej 24 hodinovej nudy ide vyberat tie najlepsie fotky s tych 53 tisic 👋

    #80643
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Sak su to pani programatory oni vedia ako oj**t system supnem nahodny vyber kazdemu sa paci nieco ine ked uz su lenivy spravit nieco profesionalne 😈

    #80644
    duggo
    Účastník (Participant)

    52 000 je tu martinerovich foto, ostatnych 1000 je rozmazanych, alebo obratenych na bok, naco su dobre take fotky ?

    takze ostane 189 fotiek krat 5 sekund , to je cca 15 minut kukania 😉

    #80645
    Steinar
    Účastník (Participant)

    Duggo 😁 😁 p**i som sa dobre zasmial

    #80646
    MartineR
    Účastník (Participant)

    duggo tak dik 😁 😁

    #80647
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    MartineR ale ti dali aj tojmu NikoCanonu…. 😁 🤣 🤣

    #80648
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kankoXF ja to zvladnem, ale co NikoCanon ? co ked sa urazi ? a to som chcel ist cez vikend fotit do nedozier …

    #80649
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pridi ale bez tej čočky 😁

    #80650
    pogicko
    Účastník (Participant)

    ZOMBY a medzi nima by mohla byt fotecka ako zomby spi vedla odpadkoch s klobukom na hlave a s prekrizenymi nohami xixi

    fasa napad ZOMBY….

    #80651
    chorche
    Účastník (Participant)

    Zomby, dik za tip, nalogoval som sa na tu stranku a prebral som sa v uzase asi po hodine

    parada!! 😶

    #80652
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Zomby parádny link, parádne foto. Toto som ešte nevidel, tretina baworov vodou chladených. A rovno z potoka. 😶

    #80653
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    chorche ja mam tu stranku tiez velmo rad a pride mi to super idea tie foto pri logovani aspon vies co ta na tej stranke caka 😁!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri