MOTODROM na Slovensku????
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › MOTODROM na Slovensku????
- Toto téma obsahuje 13 odpovedí, 10 hlasov, a bola naposledny upravená pred 20 rokmi od
olivo.
-
AutorPríspevky
-
19. júna 2006 o 14:04 #67540
racer8
Účastník (Participant)Citali ste nove cilo sveta motocyklov je tam pisane ze by mal byt v Ziline Motodrom !!!! to by bolo super by sa dalo chodit jazdit na okruh! 🙂 🙂 🙂
Vsetko to ma mat nastarosti JAN SLOTA za co mu patri od nas vsetkych velka 😘 haha 😉19. júna 2006 o 18:20 #67541vyboh2
Účastník (Participant)No neviem ale bude to ok ale ako pre koho 😁 😁 😁
20. júna 2006 o 5:50 #67542dusik
Účastník (Participant)Slovensko bude mať asi skorej kozmodrom ako motodrom 😀 a keď to sľubuje Janko Slota tak tam budú mať prístup iba roduverní Slováci 😁
20. júna 2006 o 8:57 #67543pa4k
Účastník (Participant)v Ziline ? to radsej zbehnem do budapesti na hungaroring…z NZ to je nezelych 110km…este tak nitra alebo blava ok…ale naco tak vysosko 😁 😁
20. júna 2006 o 11:12 #67544Cervo
Účastník (Participant)Keby sa toho chytil nejaky politik z juhu bolo by to na juhu.
Kedze sa toho chytil p.Slota bude to na severe(teda keby bolo,bolo by fajn) 🙂20. júna 2006 o 12:00 #67545racer8
Účastník (Participant)Cervo Vidim ze zatial iba ty mas na to kladny nazor jednoznacne s tebou suhlasim ….!!!!!! 🙂
dusik myslel som ze prave tvoj nazor bude kladny.. no co uz 🤐
pa4k ale mi nehovor ze by ta stale bavilo chodit len na jeden a ten isty okruh…. urcite by si zasiel aj do Ziliny!a mimochodom tvorca teda navrhar okruhu je ten isty ktory navrhol slavnu monzu tak si myslim ze by to sklamanie byt nemalo urcite sa mame na co tesit! 😉
21. júna 2006 o 6:03 #67546dusik
Účastník (Participant)racer8 vieš bol by som veľmi šťastný, keby Slovensko malo svoj motodrom, ale hovorím ti, že za kecami našich politikov ďaleko nezájdeš, hlavne nie predvolebnými 😀 V tejto situácii, keď štát nemá na svoje elementárne potreby si myslieť, že bude stavať motodrom čo nie lacná záležitosť je podľa mňa čistá naivita 😟
21. júna 2006 o 8:02 #67547CHACKY
Účastník (Participant)no neviem či aj nie….to budu stavať 20rokov…potom ďalších 20 rokov bude trvať kým to spojazdnia a keď to už konečne bude hotove, tak my tu už nebudeme a o 5 rokov to zatvoria.takže z toho dokopi nič nebude….
21. júna 2006 o 10:09 #67548pa4k
Účastník (Participant)racer8 a myslis ze sa toho aj dockame 😁 , za komancov sa stavali motodromi v cechach a je ich tam pekny par….ani madari na tom niesu zle….nam tu akurat tak ostava baba, sturec, plechovky a zvodidla 😎
A co sa toho tyka politici naslubuju kade co…este si sa nepoucil z historie…
Na hungaroring jasne ze nebudem v kuse chodit zbehnem este do brna, pannoniu, euroring….a stale to mam tolko ako zilinu…aj s lepsim pocasim…a na jar sa aspon nemusim obavat ze ma nepustia na trat lebo nie je odhrnuty sneh 🤐21. júna 2006 o 10:19 #67549jaRRo
Účastník (Participant)sebci vsetko by ste chceli v okoli centralnej BA kde je uz vsetko konecne sa planuje nieco aj tu hore… i ked tomu dva krat neverim ale pocul som o tom…
tak si chodivajte do madarska ved aj tu su motorkari… tu zas budu chodit poliaci… je dobre ze to ma byt tu… aspon v ZA ten sneh zvladnu odhrnut lebo ked v BA napadne par cm hned je kalamita 😁 😉21. júna 2006 o 11:41 #67550Lorenzo
Účastník (Participant)Snívajte ďalej chalani, ved máme najdrahsie cesty a nie su dokoncene. Kde to este okruh, rozmyslajte, kto to vsetko zaplatí? Nie je to najšťastnejšia volba lokality, ale ambície sú. takže mám na to pozitívny názor, otázny je len termin začatia vystavby, termin dokoncenie – radsej pomlcim.
Nechajme sa prekvapit.
21. júna 2006 o 13:58 #67551racer8
Účastník (Participant)jaRRo s tou kalamitouv BA suhlasim 😁
a vysvetlenie pre vsetkych .. ano je otazne ci to bude alebo nie ale ked si vezmeme ze za tym stoji slota ktory napriek vsetkemu zacal budovat kiu… tak si myslim ze by to z tej strany realne mohlo byt… a dalsia vec je to draha zalezitost to je pravda ale bolo v tom clanku pisane ze su zahranicny investory tak mozno sa toho predsa len dockame 🙂
cas ukaze : ) zdar21. júna 2006 o 15:52 #67552kxbibo
Účastník (Participant)Bodaj by ten okruh stál čo najskôr. 😉 Jano držím ti palce 😉 😀 😀
21. júna 2006 o 17:04 #67553olivo
Účastník (Participant)😀 motodrom? 😀 a puscia ma tam s babettou? 😀
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
