Connect with us

MOTODROM na Slovensku????

Domov Diskusné Fóra Kaviareň MOTODROM na Slovensku????

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67540
    racer8
    Účastník (Participant)

    Citali ste nove cilo sveta motocyklov je tam pisane ze by mal byt v Ziline Motodrom !!!! to by bolo super by sa dalo chodit jazdit na okruh! 🙂 🙂 🙂

    Vsetko to ma mat nastarosti JAN SLOTA za co mu patri od nas vsetkych velka 😘 haha 😉

    #67541
    vyboh2
    Účastník (Participant)

    No neviem ale bude to ok ale ako pre koho 😁 😁 😁

    #67542
    dusik
    Účastník (Participant)

    Slovensko bude mať asi skorej kozmodrom ako motodrom 😀 a keď to sľubuje Janko Slota tak tam budú mať prístup iba roduverní Slováci 😁

    #67543
    pa4k
    Účastník (Participant)

    v Ziline ? to radsej zbehnem do budapesti na hungaroring…z NZ to je nezelych 110km…este tak nitra alebo blava ok…ale naco tak vysosko 😁 😁

    #67544
    Cervo
    Účastník (Participant)

    Keby sa toho chytil nejaky politik z juhu bolo by to na juhu.

    Kedze sa toho chytil p.Slota bude to na severe(teda keby bolo,bolo by fajn) 🙂

    #67545
    racer8
    Účastník (Participant)

    Cervo Vidim ze zatial iba ty mas na to kladny nazor jednoznacne s tebou suhlasim ….!!!!!! 🙂

    dusik myslel som ze prave tvoj nazor bude kladny.. no co uz 🤐

    pa4k ale mi nehovor ze by ta stale bavilo chodit len na jeden a ten isty okruh…. urcite by si zasiel aj do Ziliny!

    a mimochodom tvorca teda navrhar okruhu je ten isty ktory navrhol slavnu monzu tak si myslim ze by to sklamanie byt nemalo urcite sa mame na co tesit! 😉

    #67546
    dusik
    Účastník (Participant)

    racer8 vieš bol by som veľmi šťastný, keby Slovensko malo svoj motodrom, ale hovorím ti, že za kecami našich politikov ďaleko nezájdeš, hlavne nie predvolebnými 😀 V tejto situácii, keď štát nemá na svoje elementárne potreby si myslieť, že bude stavať motodrom čo nie lacná záležitosť je podľa mňa čistá naivita 😟

    #67547
    CHACKY
    Účastník (Participant)

    no neviem či aj nie….to budu stavať 20rokov…potom ďalších 20 rokov bude trvať kým to spojazdnia a keď to už konečne bude hotove, tak my tu už nebudeme a o 5 rokov to zatvoria.takže z toho dokopi nič nebude….

    #67548
    pa4k
    Účastník (Participant)

    racer8 a myslis ze sa toho aj dockame 😁 , za komancov sa stavali motodromi v cechach a je ich tam pekny par….ani madari na tom niesu zle….nam tu akurat tak ostava baba, sturec, plechovky a zvodidla 😎

    A co sa toho tyka politici naslubuju kade co…este si sa nepoucil z historie…

    Na hungaroring jasne ze nebudem v kuse chodit zbehnem este do brna, pannoniu, euroring….a stale to mam tolko ako zilinu…aj s lepsim pocasim…a na jar sa aspon nemusim obavat ze ma nepustia na trat lebo nie je odhrnuty sneh 🤐

    #67549
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    sebci vsetko by ste chceli v okoli centralnej BA kde je uz vsetko konecne sa planuje nieco aj tu hore… i ked tomu dva krat neverim ale pocul som o tom…

    tak si chodivajte do madarska ved aj tu su motorkari… tu zas budu chodit poliaci… je dobre ze to ma byt tu… aspon v ZA ten sneh zvladnu odhrnut lebo ked v BA napadne par cm hned je kalamita 😁 😉

    #67550
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Snívajte ďalej chalani, ved máme najdrahsie cesty a nie su dokoncene. Kde to este okruh, rozmyslajte, kto to vsetko zaplatí? Nie je to najšťastnejšia volba lokality, ale ambície sú. takže mám na to pozitívny názor, otázny je len termin začatia vystavby, termin dokoncenie – radsej pomlcim.

    Nechajme sa prekvapit.

    #67551
    racer8
    Účastník (Participant)

    jaRRo s tou kalamitouv BA suhlasim 😁

    a vysvetlenie pre vsetkych .. ano je otazne ci to bude alebo nie ale ked si vezmeme ze za tym stoji slota ktory napriek vsetkemu zacal budovat kiu… tak si myslim ze by to z tej strany realne mohlo byt… a dalsia vec je to draha zalezitost to je pravda ale bolo v tom clanku pisane ze su zahranicny investory tak mozno sa toho predsa len dockame 🙂

    cas ukaze : ) zdar

    #67552
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Bodaj by ten okruh stál čo najskôr. 😉 Jano držím ti palce 😉 😀 😀

    #67553
    olivo
    Účastník (Participant)

    😀 motodrom? 😀 a puscia ma tam s babettou? 😀

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri