Connect with us

Motoride na snehu

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Motoride na snehu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77976
    raptor
    Účastník (Participant)

    [linka]

    nech vas nepletie prve slovicko, ide len o nazov akcie, vedenie predmetneho motoportalu ma propagaciu danej motoakcie na haku aj po viacerych urgenciach

    verim ze sa tam stretneme viacere spriaznene duse bez ohladu na to kam chodime viac klikat

    #77977
    xj900
    Účastník (Participant)

    No napriklad taky student CBR90 "Miso povedz nieco" ha?

    #77978
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Preco je to cez tyzden a nie vikendovka? ☹️

    #77979
    crazyman
    Účastník (Participant)

    Matooo si mimo 😈

    #77980
    Monty
    Účastník (Participant)

    Matooo .. ved to je 18. – 21. 1 .2008 piatok až pondelok…. takže víkendovka.. ideš???

    #77981
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja nejdem radsej bude na plazi kokosi oberat 😁 😈

    #77982
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Hmm, ja by so aj siel, ale aj by som si chcel zalyzovat – a to sa da jedine mimo vikendu.

    Idete niekto aj na dlhsie = lyzovat aj cez tyzden? ci uz pred, alebo po termine?

    #77983
    cbr900
    Účastník (Participant)

    xj900 že cbr90 … moooj, máš tam prekľep 😀 😀 😀 … preklep …

    idem mrknúť ten link

    #77984
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Monty realne nad tym rozmyslam, dnes som sa vratil zo silvestra z Pruskeho a pozeral som link tam niekde v opitosti, preto som nejako zle poklikal na kalendar a odzubal som sa 😉

    Milujem lyzovanie, vzal by som si aj lyze aby bolo aj sportovo nie len alkoholovo 😈

    Vie niekto co uz tam bol ze aky svah (strmy a dlhy) je v blizkosti ci sa mi vobec oplati ich tam trepat. Dik.

    #77985
    Monty
    Účastník (Participant)

    Matooo .. neoplatí trepať ….. v krčme sú ti lyže nanič 😁 😁 😁 mne sa nepodarilo ani dostať z chaty 🙂 🙂 🙂

    #77986
    reeko
    Účastník (Participant)

    Chodi sa odtial lyzovat na skalku.. co je len kusok vyssie odtial.. 😎

    #77987
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Matooo .. skús [linka]

    #77988
    xj900
    Účastník (Participant)

    Matooo bud mozes skalku ako Ti poslal cbr ale toto [linka] oba svahy su cca rovnako vzdialene od chaty asi 5 km.

    #77989
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Diki chalani, ta cierna trasa na Skalke-Turcek vyzera byt do pohody 😈

    Monty naschval chcem zobrat lyze aby som trosicka aj pečienku posetril…..neda sa v kuse zalievat ako teraz pocas sviatkov…stale nejaka prilezitost…vianoce, silvestre, narodenia synov kamaratom, stretnutia starych kamosov, hasicske vyrocne schodze…chcem dozit aj silvester 2008 😉 Monty ty ides? Kolko ludi je uz prihlasenych a aka je vlastne kapacita ubytovania?

    #77990
    xj900
    Účastník (Participant)

    Matooo kapacita je tusim 70 osob. Cela chata. Kolko ludi je prihlasenych mozes zistit cca ked spocitas ludi co sa prihlasili na webe. Alebo sa spytaj chatara povie Ti presne.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri