Motoride na snehu
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Motoride na snehu
- Toto téma obsahuje 27 odpovedí, 11 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 5 mesiacmi od
xj900.
-
AutorPríspevky
-
30. decembra 2007 o 20:18 #77976
raptor
Účastník (Participant)nech vas nepletie prve slovicko, ide len o nazov akcie, vedenie predmetneho motoportalu ma propagaciu danej motoakcie na haku aj po viacerych urgenciach
verim ze sa tam stretneme viacere spriaznene duse bez ohladu na to kam chodime viac klikat
30. decembra 2007 o 21:59 #77977xj900
Účastník (Participant)No napriklad taky student CBR90 "Miso povedz nieco" ha?
30. decembra 2007 o 23:11 #77978Matooo
Účastník (Participant)Preco je to cez tyzden a nie vikendovka? ☹️
30. decembra 2007 o 23:36 #77979crazyman
Účastník (Participant)Matooo si mimo 😈
31. decembra 2007 o 0:03 #77980Monty
Účastník (Participant)Matooo .. ved to je 18. – 21. 1 .2008 piatok až pondelok…. takže víkendovka.. ideš???
31. decembra 2007 o 2:32 #77981ZOMBY
Účastník (Participant)Ja nejdem radsej bude na plazi kokosi oberat 😁 😈
31. decembra 2007 o 13:11 #77982milan3232
Účastník (Participant)Hmm, ja by so aj siel, ale aj by som si chcel zalyzovat – a to sa da jedine mimo vikendu.
Idete niekto aj na dlhsie = lyzovat aj cez tyzden? ci uz pred, alebo po termine?1. januára 2008 o 0:56 #77983cbr900
Účastník (Participant)xj900 že cbr90 … moooj, máš tam prekľep 😀 😀 😀 … preklep …
idem mrknúť ten link
1. januára 2008 o 21:20 #77984Matooo
Účastník (Participant)Monty realne nad tym rozmyslam, dnes som sa vratil zo silvestra z Pruskeho a pozeral som link tam niekde v opitosti, preto som nejako zle poklikal na kalendar a odzubal som sa 😉
Milujem lyzovanie, vzal by som si aj lyze aby bolo aj sportovo nie len alkoholovo 😈
Vie niekto co uz tam bol ze aky svah (strmy a dlhy) je v blizkosti ci sa mi vobec oplati ich tam trepat. Dik.2. januára 2008 o 4:45 #77985Monty
Účastník (Participant)Matooo .. neoplatí trepať ….. v krčme sú ti lyže nanič 😁 😁 😁 mne sa nepodarilo ani dostať z chaty 🙂 🙂 🙂
2. januára 2008 o 6:39 #77986reeko
Účastník (Participant)Chodi sa odtial lyzovat na skalku.. co je len kusok vyssie odtial.. 😎
2. januára 2008 o 6:53 #779872. januára 2008 o 8:12 #77988xj900
Účastník (Participant)Matooo bud mozes skalku ako Ti poslal cbr ale toto [linka] oba svahy su cca rovnako vzdialene od chaty asi 5 km.
2. januára 2008 o 8:31 #77989Matooo
Účastník (Participant)Diki chalani, ta cierna trasa na Skalke-Turcek vyzera byt do pohody 😈
Monty naschval chcem zobrat lyze aby som trosicka aj pečienku posetril…..neda sa v kuse zalievat ako teraz pocas sviatkov…stale nejaka prilezitost…vianoce, silvestre, narodenia synov kamaratom, stretnutia starych kamosov, hasicske vyrocne schodze…chcem dozit aj silvester 2008 😉 Monty ty ides? Kolko ludi je uz prihlasenych a aka je vlastne kapacita ubytovania?3. januára 2008 o 9:22 #77990xj900
Účastník (Participant)Matooo kapacita je tusim 70 osob. Cela chata. Kolko ludi je prihlasenych mozes zistit cca ked spocitas ludi co sa prihlasili na webe. Alebo sa spytaj chatara povie Ti presne.
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
