Connect with us

Motorkár/ka

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motorkár/ka

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 31 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71509
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Veľmi dlho som sa musela rozhodovať, ktorú osobu opíšem, pretože v mojom okolí je množstvo naozaj zaujímavých osôb. Ale nakoniec som si vybrala dobrodruha, veľkého športovca, ktorý má rád rýchlosť a má jeden jediný sen a to mať svoju vlastnú motorku.

    Je to človek, ktorý skúša čim najväčšie možností seba samého. Ukázať, čo jeho stroj dokáže a on na ňom. Akonáhle príde sezóna, krásny slnečný deň a suchá cesta, neváha, naštartuje stroj a už ide. Človek musí počítať aj s nepríjemnými situáciami a to keď nastane porucha. Vtedy mu nevadia umazané ruky od oleja ani si ľahnúť vedľa nej, keď sa s ňou nedá pohnúť a čaká kedy niekto príde. I keď ho lákajú rýchle jazdy snaží sa dodržiavať predpisy. Preto jazdi na miestach, kde je neobmedzená rýchlosť a tam dáva rýchlosti. Mušky sa mu v rýchlosti priliepajú na koženú bundu, ktorá nepustí do vnútra vietor a tak nie je zima v chladnejšom počasí. Hľadá skupinu ľudí, ktorá s ním precestuje celé Slovensko až nakoniec vyrazia za hranice. Taký motorkár nerád dáva stroj do iných rúk ako do svojich, takisto nemá rád, keď sa dotykajú umytej a vyleštenej motorky. Rád sa predvádza, keď nemá nato, aby zdvihol na zadné, tak aspoň riadne vytáča motor do obrátok, aby to riadne hučalo. Vždy otočí hlavou, keď sa mu do uší dostane krásny zvuk a nedokáže sa neobzrieť, nech by robil čokoľvek.

    Je celý žhavý do toho, keď má možnosť ukázať sa a predbehnúť celú kolónu bez pribrzdenia, po stredovej čiare. Keď zasvieti červená a on nestihne prejsť tak sa nezaradí ako auta za sebou predbehne sa a zastaví vedľa prvého auta. Je nerád, keď sa niekto strčí pred neho, v tom sa chce zachovať ako silnejší a ukáže ako rýchlo vie jazdiť na 2 kolesovom vozidle. Nevie popísať pocit čo zaživa jedným slovom, dôkaze o tom hovoriť cele hodiny a dni.. Neustále.

    Akonáhle naštartuje motor a vyrazí známy ľudia ho nedostihnú ani na mobile. V tom momente nemá pojem o čase, ako dlho jazdi a ani ho nezaujíma, či niekto niečo potrebuje.

    Vníma cestu vietor rýchlosť a ďaleký okruh, kde nevidí nič iné iba cieľ.

    #71510
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    pekné 😉 🙂 😁

    #71511
    doctor
    Účastník (Participant)

    Zaujimave az niekedy dojimave.A o kom to je?

    #71512
    senior
    Účastník (Participant)

    🙄 Nó, dobré. Ale o mne to nie je 😀 . Aj keď som drsný motorkár 😁 .

    #71513
    milan3232
    Účastník (Participant)

    senior v tom sa mylis, my tu vsetci sme „ukrutne drsni motorkari“ 😀

    Nezabudaj prosim ta na to slovo ukrutne, zle sa to bez toho cita.

    #71514
    pogicko
    Účastník (Participant)

    doctor

    no co ja viem?? vseobecne…

    mozno omne ked ras…😁

    #71515
    pogicko
    Účastník (Participant)

    milan3232 😁

    #71516
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    pogicko az ma prekvapujes to si napisala sama?? 😁

    #71517
    pogicko
    Účastník (Participant)

    jaRRo 😁

    #71518
    doctor
    Účastník (Participant)

    jaRRo – vsak pogicko nie je blba

    #71519
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    🤐

    #71520
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    keby to nebolo o sprtovcovi 😁 a tom co dodryuje rzchlost a vie jaydit na zadnem tak by to bolo o mne a ja mam len drsnu bradu ked sa neoholim!!

    tak ale peknucke 😘

    #71521
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    ZOMBY ty drsny zly namotavac jasne ze to nieje o tebe a kedy ti vratim ten alkohol?? 😁

    #71522
    pogicko
    Účastník (Participant)

    ZOMBY

    tyyy hovado

    😁

    #71523
    dzefe
    Účastník (Participant)

    hezkeeeeeeeeeeeeee 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 31 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri