Connect with us

Motovrakovisko BA

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Motovrakovisko BA

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81841
    def
    Účastník (Participant)

    Zdravim, chcem sa spytat ci niekto z vas nepozna nejake motovrakovisko v blizkosti BA. vdaka 🙂

    #81842
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    Aj ja mam otazku : pozna z vas niekto neake motovrakoviska vseobecne na slovensku? 😕 vdaka

    #81843
    def
    Účastník (Participant)

    Ja som jedno nasiel blizko Trnavy: [linka] len ma zaujimalo ci nieje daco blizsie…

    #81844
    motooor
    Účastník (Participant)
    #81845
    motooor
    Účastník (Participant)
    #81846
    TomiCapone
    Účastník (Participant)
    #81847
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Tiez som zhanal nejake diely, ale SR je maly trh. Pri masovo vyrabanych motorkach este mozno, ale skor sa skus zamerat na CZ/ AT/ DE trh – je vacsi = vacsia konkurencia a teoreticky nizsie ceny.

    Vzdy je otazka, co potrebujes. Nejake plechy, laminaty… nie je problem, otazka je skor na diely ktore maju nejako fungovat a su drahe. Je lepsie vyskusat, pripadne kupit novy diel, aby sa nestalo, ze kupis a nefunguje. No a samozrejme e-bay.

    http://www.tipmoto.com – velmi dobra CZ stranka aj s ND.

    #81848
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Cosi pamatam tak jedno motovrakovisko bolo vo voderadoch tusim a druhe je pri motoreste bucany teda ma tam bazar chalan ale aj vraky na dvore vselijake a dasa upit vselico no a jeden znamy zacina po novom roku niekde v trstine robit vrakovisko takze ak niekomu pomoze nech vyskusa pohladat tieto

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri