Connect with us

Na Simsone S51 k Ciernemu moru

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Na Simsone S51 k Ciernemu moru

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84365
    srna
    Účastník (Participant)

    Ahoj,

    Rozmyslam nad cestou k ciernemu moru na mojom simsone s51. Co myslite, je to realne na tejto masine, ktora je po generalke?

    #84366
    fako
    Účastník (Participant)

    Reálne to máš aj na Babette, ak máš chuť a odvahu. 🙄 👍

    #84367
    fako
    Účastník (Participant)

    …a mooore času

    #84368
    iHector
    Účastník (Participant)

    Nazdar srna!

    ja po 50km-och furt stratim zopar matiek a srubov 😁 ale zo simsonom je vsetko mozne len ber zo sebou zakladnu ND a náradia 😁

    #84369
    Frank
    Účastník (Participant)

    Minulá týždeň som bol pozrieť v B.Bystrici na rozprávaní Mareka Slobodníka. Išli na trabantoch a JAwke 250 cez celú Južnú Ameriku 20 400 km akurtá im to trvalo 4 mesiace. Takže nemáš problém. Simson je slabší,ale Marek urobil na Pioniery cestu do Kazachstanu a to je Simson lepší. 🙂 👍

    #84370
    zahri
    Účastník (Participant)

    Nebal by som sa.. mal som Simson a bol spolahlivy.. sem tam nastavis karbec sem tam vymenis sviecku sem tam olej ale chodi to stale.. minimalne naklady na prevadzku.. je ale riziko ze ak nebudes mat niekde pred alebo za sebou niekoho na aute co ma bud vozik alebo nahradne diely tak v pripade poruchy nechas sipak v priekope a pojdes domov stopom.. je to risk ale odvaznemu stastie praje

    #84371
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    No a kedze je v europe staci ak si zavola na 18 118 nechapem preco hned kazdy hadze motorku do priekopy a ide stopom ved kazdy ma mobil niekto aj dva

    #84372
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Srna sa niekde stratil, no daj vedieť, ako to dopadlo…..

    na FB som sledoval výlety chalanov na babetách… babeta tým Jarošov sa to tuším volá

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri