Connect with us

Najkrajší kút na Slovensku

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Najkrajší kút na Slovensku

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66460
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Znamy sa chysta ist po europe a na den-dva chce nakuknut aj na Slovensko.

    Co by ste mu odporucili aby isiel pozriet? Ktore miesto je pre Vas to naj a preco?

    Vsetky odpovede mu odovzdam 🙂

    #66461
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Najkrajsi kut na Slovensku je Slovensko 😁

    Tych krasnych kutov je tak vela, to je tazko vybrat najkrajsi…..

    FaDe-MARAUDER

    #66462
    raptor
    Účastník (Participant)

    najkrajsi kut na slovensku je ten v ktorom je prave FaDe-ho marauder :75:

    ale k teme.. slovenskym rajom urcite nic nepokazi

    #66463
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Toho je velmi vela, skus presnejsie specifikovat, o co ma zaujem. Zaujima sa o turistiku, kupele alebo o pamiatky – hrady a zamky, alebo mas na mysli pekne zakutia na jazdu na motorke? V akom rocnom obdobi chce prist?

    #66464
    duggo
    Účastník (Participant)

    najkrajsi kut na slovensku je jednoznacne ten na pravo ked vojdes do Tesca … maju tam pekne casopisi s peknymi babami a aj Slovenske motocyklove noviny 😀

    #66465
    PADRE
    Účastník (Participant)

    JA BY SOM POVEDAL ZE SLOVENSKO JE RIADNY KUT ALE AJ TAK JE TU CO POZERAT HLAVNE PEKNE ZENSKE TIE MAME ASI ZO VSETKYCH KUTOV NAJKRAJSIE …SI MYSLIM… 🙂

    #66466
    yagiza
    Účastník (Participant)

    ma zaujem o to co mu poviem. uz som mu povedala o Cachticiach, ze tam byvala Drakulova sestra ktora tyrala mlade baby a kupala sa v ich krvi a aj si z nej glgla a ze alzbeta bola priekopnickou v sado-maso a jej vynalezy sa dodnes pouzivaju (co na tom ze je to somarina, hlavne ze o dotrepe turizmus) velmi ho to zaujimalo a vela sa pytal, az mi dochadzala fantazia a uz bol otravny 🙂

    dalsie co mu nesmie ujst je Lunik IX. nevedela som ako to opisat a tak som to opisala ako jeden z divov sveta- radsej raz vidiet ako 100x pocut 🙂

    inak v Cechach ide do Kutnej Hory, kde je ten kostol vyzdobeny kostami ludi co umreli na na mor a do Prahy. v Prahe uz bol dvakrat tak sa tam chce vratit

    Jaskyne nemoze, je klaustrofobik 😟

    opisala som mu aj ten vodny system pri banskej stiavnici, co je jeden z prvych na svete a francuzi to zopakovali po nas, ale to som hned videla, ze ho to nezaujima. V Bojniciach maju na hovno prekladatelov, to som zazila na vlastnej kozi ☹️

    este som mu povedala o Trencine a ich hrade, ze to MUSI vidiet. (nevie ze na samy vrch ide kopec schodov a ziaden vytah) a povedala som mu aj povest o tej ich studni (myslim ze to bola ta v trencine co sa kopala cele desatrocia, heh trencania?) 😕

    take kuriozity ho zaujimaju a unikatnosti a este dobre ak je to ovencene nejakymi „neuveritelnymi“ pribehmi 🙂

    ako vidite robim svoje, pre zvysenie turizmu.

    inak slovaci su znami tym, tuna v anglii, ze skonzumujeme kopec zmrzliny 🙂 😁

    #66467
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Skus Spissky hrad, Banska Stiacnica, Levoca, Bojnicky zamok je velmi pekny, Ba hrad + Slavin,

    Trencin – neviem, ci je pristupny, ked tam padli tie hradby, Cachticky zamok je iba kopa skal – zrucanina a nech sa pripravi, ze pojde asi 20 min. peso.

    Na Lunik IX ho neposielaj, este si pomysli, ze to je u nas vsade tak… ☹️

    [linka]
    [linka]
    [linka]

    #66468
    Centauro
    Účastník (Participant)

    Nech pride ku mne do kovosrotu

    #66469
    Heavy
    Účastník (Participant)

    …alebo može prísť na budúce Motopárky… 🙂 A odtiaľ rovno k Centymu do šrotu 😀

    #66470
    yagiza
    Účastník (Participant)

    milan3232 diky za web stranky 😉 jeden odtialto raz bol na slovensku a myslim ze bol niekde na spisi a povedal, ze je neuveritelne ako ludia v 21.storoci v europe ziju, a nafotil si to. turistov fascinuju veci, ktore si domaci nevsimnu 😁

    #66471
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Z toho Lunika by mohol lahto odist pesi 😁 Inak na Cachticky hrad chodia motorkari pomaly az po hradby, lebo su lenivy jak svina. Minule tam parkovala CBR-ka priamo pod hradnym murom.

    #66472
    milan3232
    Účastník (Participant)

    tlmic CBRka? 😠 ja ziram. Asi ju nema chlapec moc v laske. Enduro, alebo cross dobre, ale SS? Co je sado-maso?

    #66473
    tlmic
    Účastník (Participant)

    milan 3232 od obce Višnové to je na cross, ale od Čachtíc z námestia vedie cesta až priamo na hrad, iba par metrov je enduro vlozka – zvladnutelna aj pre SS.

    Ked sa ja osobne zamyslim co odporucit, tak je to tazko. Ved ked si predstavim od Bratislavy-Červený Kameň, Smolenice,Čachtice,Beckov, Trenčín,Bojnice………rôzne horské prechody,jaskyne……ved to sa neda obehnut ani za mesiac. Dufam ze sa mu tu bude pacit, a nebude fotit len Lunik IX a potom to okazovat v UK, ze takto to u nas vyzera.

    #66474
    milan3232
    Účastník (Participant)

    yagiza tak ma napadlo, dufam, ze to nie je nejaky ten rejzo a ze tu nechce nakrutit nejaky film! V poslednej dobe s tym mame problemy… 😀 To by ho potom bolo treba poslat do … 🤐

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri