Connect with us

Nedajme sa

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Nedajme sa

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71708
    raptor
    Účastník (Participant)

    [linka]

    zaujimavy clanok, tak som sa chcel s vami podelit… 🙄

    inak ja mam mobil len na volanie a sms .. jedina nova funkcia co sa mi hodi je ze zacali prehravat mp3, vsetko ostatne je pre mna kravina

    #71709
    tref
    Účastník (Participant)

    hmm ja nahodov vyuzivam tieto „vydobytky“ ktore my moj mobil ponuka, napr. bez vsade pritomneho fotaka/kamery by som uz asi neprezil… 🙂 Ale aj tak sa mi niektore funkcie zdaju ako zbytocnost a radsej nane pouzijem specializovane zariadenie (napr: internet 😉 )

    #71710
    doctor
    Účastník (Participant)

    raptor – kamosko to sme dvaja.Ja som este za rok s mobilom ani nefotil.A ani neviem jak sa foti sa ti priznam.A ostatne funkcie ani nespominam.

    #71711
    raptor
    Účastník (Participant)

    doktor ja som do minuleho mesiaca pouzival staru ale jaru nokiu 6510

    [linka]

    a keby sa chuderka neporucala do vecnych lovist tak na nej fungujem dalej

    #71712
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    raptor

    A vraj si nepotrpíš na luxusné služby? Veď ten tvoj fón má:

    WAP 1.2.1 prostredníctvom GPRS

    Prenos dát rýchlosťou 43,2 kb/s

    Kalendár so zobrazovaním po týždňoch !!

    Rozhlasový prijímač VKV !!

    Zoznam úloh (až 30 záznamov)

    😀

    #71713
    doctor
    Účastník (Participant)

    exe – odteraz bude raptor najvacsi odbornik na mobily.Ten prenos je super, a radio íííha, a ten zoznam.No parada!Asi ani nezaspim.

    raptor – jaky mas fasa mobil.Aj ja chcem!

    WAP 1.2.1 prostredníctvom GPRS

    Prenos dát rýchlosťou až 43,2 kb/s

    Kalendár so zobrazovaním po týždňoch

    Rozhlasový prijímač VKV

    Zoznam úloh (až 30 záznamov)

    A dokonca aj klavesnicu ma!!!To je prepich kamosko.

    #71714
    Vadim
    Účastník (Participant)

    Ja som sa náhodou veľmi potešil tomu, že moja nová (ďakujem ti Yenkie) N73 má 3,2 megový foťák s Carl Zeiss optikou. To nemá ani každé „jednoúčelové, k tomu určené zariadenie“. 😘

    #71715
    raptor
    Účastník (Participant)

    exe -wap som obcas pouzival priznavam, kalendar vynimocne tiez, radio NIKDY a zoznam uloh NIKDY 😀

    doctor – napisal som ze tuto starucku nokiu som pouzival do minuleho mesiaca kedy si definitivne povedala ze po 4 rokoch staci a vypustila dusu, …uplne svinsky som ju este za 500 korun predal na suciastky… nech mi GSM-pan boh odpusti

    vadim dufam ze tvoja N73 ti vydrzi tiez 4 roky, pad zo 4 poschodia, dva krat ti na nu stupi kon, a vela vela krat ti spadne na zem a jedine co na nej budes menit su kryty a baterka a nikdy ju nebudes musiet dat do opravy a nikdy sa ti nezasekne firmware atd atd

    #71716
    milan3232
    Účastník (Participant)

    volam, SMSkujem, pouzivam kalendar, pripomienky, fotim a prenasam do PC. Viac mi netreba.

    #71717
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Tak to ja som na tom este lepsie ako raptak 😉 Nokia 5210 🙂 A nevymenim ju za nic na svete, ked mi predosla odisla, kupil som si za 1700,- Sk druhu taku istu, second-hand ako novu 😛

    Ja potrebujem telefon na telefonovanie, nie na pixoviny. A vzhladom na moju fotgraficku narocnost su vsetky snimky bars aj z takeho mobilu ako ma Vadim brak… 😉

    #71718
    kramos
    Účastník (Participant)

    Nokia 6110. Momentálne som ju začal znova používať. Je neprekonateľná. Jednoducho cez ňu počujem. Žiaden foťák, polyfonické k***tiny a iné somáre. Je to len telefôn.

    #71719
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja mam taky ani neviem aky ale ked mala asi tyzden som ju bral do opravy lebo mi prestala fungovat.Najlepsia je stara dobra klasika.

    #71720
    Vadim
    Účastník (Participant)

    raptor Je fajn, keď telefón vydrží zlé zaobchádzanie – Motorola mi umrela po tom, ako sa vedľa nej vyliala káva a Nokia vydržala aj pád do vane plnej vody. Dokonca som zažil, keď občianke (poznáš ju) Nokia padla do záchodu a spomenula si na ňu až po nejakej pol hodke, keď sme odchádzali z krčmy. Vybrala, vysušila, telefonovala.

    Ale telefóny sú asi určené na iné veci ako hádzanie pod kone a do hajzlov a vaní. Ich životnosť je určená na asi 3-4 roky a to väčšine občanov asi stačí. Veď ich morálna životnosť je aj tak asi len polovičná.

    FaDe Mne sa často stáva, že zákazník chce vidieť, ako vyzerá nejaký tovar. Toto želanie mu vďaka telefónu s kvalitným foťákom a internetom môžem splniť za pár sekúnd, aj keď je momentálne napríklad na Novom Zélande. Veď to sám dobre poznáš 😀 a bankové prevody cez mobil sú tiež Pixovina? Také že „zabudol som“ tiež už vďaka poznámkach v mobiloch neplatí. A jedno z troch najväčších klamstiev „tá faktúra už je uhradená“ vďaka mobil bankingu tiež nie. Nehovoriac o videjkách so všakovakými srandovnými príhodami zo života. Kedysi som so sebou vláčil kameru…

    #71721
    raptor
    Účastník (Participant)

    vadim – pod kona som ju nehadzal, zas taky sikovny nie som aby som ju hodil tak ze by ta potvora na nu akurat stupila, chcel som tym povedat ze starsie (jednoduchsie) mobily vydrzali nechcene hrubsie zaobchadzanie nez je normalne, tieto nove funkciami nabite sa zaseknu obcas aj prenic zanic, o vhodeni do vane hajzla pod kona ani nehovoriac…

    fade myslim ze ten vadimov mobilofotak bohate staci na to na co to on potrebuje, alebo ty si potrepis aby aj fotka drziakov na kufre bola fotena pri spravnom svetle dlzke expozicie ISO, DIN a samozrejme na harmonickom a nerusiacom pozadi ktore vhodne dotvara atmosferu danych drziakov??? 😀

    kramos tak ale ked si mozes vypocut oblubene mp3 hocikde naceste tak to potesi ne?

    #71722
    kramos
    Účastník (Participant)

    Knieža- to nechám pre moje nevďačné deti. ( deti???? )

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri