Connect with us

Nedožery-Brezany 10.-12.10.

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Nedožery-Brezany 10.-12.10.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 151 až 165 (z celkového počtu 190 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80425
    doctor
    Účastník (Participant)

    raptor – noooo keby som ta nepoznal este ti aj uverim ty zver!!!

    #80426
    pogicko
    Účastník (Participant)

    raptor krasny vyraz

    moja mam si splnila co mala….tak laskavo nehovor ze som, neukojena

    pripada ti neukojene to co som napisala??ato ze sa na akciach zaspieva alebo len tak zarecituje ti ties pripada neukojene??

    tak to znamena ze vsedci co recituju tu zepri "hymnu hovadsku" sa ti zdaju neukojeny??

    #80427
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pogicko 😶

    #80428
    Matooo
    Účastník (Participant)

    …asi na kysuciach rastu dobre vzorky 😎

    #80429
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Matooo 😈 dobre vzorky?? ehm….my sme zver ktora nieje len tak, pre srandu uzavreta v teritoriu a strazi nas ZOMBY

    akurat je sranda ze mu dve utekaju

    #80430
    cbr900
    Účastník (Participant)

    all … takže odznaky sú vyrobené…treba ich vybrať… kto z BA je ochotný a ide na akciu? … alebo to ostane na doctora 😁 ? ….

    #80431
    doctor
    Účastník (Participant)

    cbr900 – aj ja ta mam rad!v pohode ich zoberem nechaj to na stareho znameho gynekologa doctora.miesto to iste ake bolo?a komu to dam?

    #80432
    cbr900
    Účastník (Participant)

    doctor … chystáš sa na akciu? … ak hej, tak ich vyzdvyhni ty, cena tam je približne rovnaká ako vždy, predajnú cenu takisto nechávam na teba, ale tá čo bola doteraz by bola v pohode…. (nechaj – rezervuj mi 2 odznaky na pamiatku – výroba) … miesto vyzdvihnutia to isté 😁 …

    #80433
    doctor
    Účastník (Participant)

    cbr900 – jasne ze hej!a za kolko sa to davalo?vsak som tak davno tam nebol ze ani neviem kolko stali.a jasne ze ti rezervujem 2 odznaky.ale ze si to ty tak aj 4! 😉

    #80434
    MioK
    Účastník (Participant)

    Raptor – no len by ma tak zaujímalo ako ty vieš aké má doctor výhrevné vlastnosti ? si testuval ? 😁heh

    #80435
    raptor
    Účastník (Participant)

    Miok ja viem ze tebe sa sniva o homoskoch ale doctorove vyhrevne vlastnosti logicky vyplyvaju z jeho vyziognomie… taky chlap ako hora nemoze byt studeny jak psi cumak 😁

    #80436
    bubo
    Účastník (Participant)

    Prídem pozrieť v sobotu… 👋

    #80437
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Tak peknu akciu a nie ze budete robyt vytrznosti. inak po 22 novembriku som uz aj ja do vianoc k dispozicii! 😈

    #80438
    reeko
    Účastník (Participant)

    Ze by? 😎

    #80439
    bubo
    Účastník (Participant)

    reeko : Budeš tam? Tak Ťa pozvem na pivo za tú bohovskú nášivku, čo si mi vyrobil…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 151 až 165 (z celkového počtu 190 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri