Connect with us

NEHODA 1.7.2007 v Rim. Sobote

Domov Diskusné Fóra Nehody NEHODA 1.7.2007 v Rim. Sobote

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74934
    cbr900
    Účastník (Participant)

    … každý deň čítam o nehodách motorkárov a pravdupovediac sú rôzne… či sú to menšie nehody z nedbanlivosti alebo štrk, olej na cestách alebo hrubé porušenie cestných pravidiel zo strany vodičov plechoviek… práve taká sa dnes v našom meste stala a doplatil na to alien600 (jeden z tých, čo mi pomáhali pri rekonštrukcii "šedej eminencii" … išiel sa len previezť a skončil v nemocnici…čo sa stalo?? … som sa pýtal sám seba, keď mi volal miestny motorkár a povedal mi o nehode… pri dobehnutí na miesto som zistil, že išiel po hlavnej ceste a vodič (zprava) mu nedal prednosť… nestihol to už zklopiť aby sa mu vyhol a preletel mu cez kapotu…. motorka dopadla asi 7 metrov za autom a on medzi autom a motorkou (cca 3 metre od auta)… horšie je, že dopadol na spodnú časť chrbtice a tam je problém… po odvezení motorky (pojazdnej, skoro nič jej nie je) som za ním prášil do nemocnice, kde mu robili vyšetrenia… zistili sme, že má prasknutý stavec a je nutná operácia v Banskej Bystrici, kde ho budú viezť zajtra ráno … odhadovaná PNka (tlmočená od primara) je cca 9 mesiacov + rehabilitácia…

    KURVA, motorkári, robte zo sebou niečo !!! … … už ma nebaví čítať o Vašich nehodách … len sprostí sa učia z chýb druhých, tak sa poučte!! … viem, že to nie je len o oblečení a nerešpektovaní nás vodičmi plechoviek, ale stojí Vám za to riskovať svoj život ??!! … prečo sa nepoučíte a nejazdíte tak, že aj keď ste na hlavnej ceste, tak na nej vôbec nie ste ??!! … keď nás úž nerešpektujú vodiči plechoviek a môžeme svietiť aj silnejšími diaľkovými svetlami, tak si ich všímajte VY a ubrzdite si !! … čo si myslíte, kto na to najviac doplatí …. ???

    alien600 … drž sa a hlavne pevné nervy…. moto je v pohode, ona sa spraví ale teraz je rad na tebe … … zlom vaz

    #74935
    doctor
    Účastník (Participant)

    Do slaka ja to stale tvrdim ze treba davat pozor a jazdit pomalsie a opatrnejsie! Hovno z toho ze nie som na vine ja ked som dojebany od hlavy az po patu.

    #74936
    chloro
    Účastník (Participant)

    " len sprostí sa učia z chýb druhých, tak sa poučte!! "

    ..to su asi myslel " len sprostí sa učia z vlastných chýb " 😉

    Inak suhlasim.. je toho moc v poslednej dobe 🙁

    #74937
    Furby
    Účastník (Participant)

    chloro 🙂

    Ináč prajem skoré uzdravenie… 😟

    #74938
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    A to si este nevidel pacienta na Babe ……dnes….

    #74939
    cbr900
    Účastník (Participant)

    chloro … dík za dotaz…písal som to v amoku zamyslený v myšlienkach 😕 ….

    #74940
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    To mi je luto 😠

    #74941
    cbr900
    Účastník (Participant)

    yamaxx … tam sa čo stalo?

    #74942
    ega1
    Účastník (Participant)

    cbr900 my sme tiez sli okolo a hned som zbadala za autom motorku, uz som vedela ze bude zle. Je mi to tak luto, blbo som sa citila cely vecer z toho. Mam zo dve fotky fotene mobilom.

    all … Kvoli takymto debilom nevinny clovek doplati. Ujko co vedla mna stal ked siel cbr900 hned uz piskoval ze aha dalsi co pozna 40km/h…takze vazne si davajte pozor aj ked ste na hlavnej, nikdy neviete aka "sikulka" vam do cesty vbehne.

    #74943
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ega1 … vtedy mi 40tka bola ukradnutá…volal mi Calisto, že alien600 (meno si nechám pre seba), mal nehodu, poskladal som si prilbu (lebo som ju mal pripravenú na pranie), hodil na seba len bundu, a bežal som… … s tým týpkom som potom hodil reč, lebo ma vytáčal…. že alien600 tade prášil…debil 😟 … keby to tade ládoval, tak nedopadne 3 metre za autom ale 20 metrov 😟 … foto zatiaľ nezverejni, aj ja ju mám pofotenú, lebo skončila u mňa v garáži… dík 😉

    #74944
    ega1
    Účastník (Participant)

    cbr900 pravdaze ..to bolo vidno ze nesiel rychlo lebo motorka by nebola tak blizsko auta, bola by daleko. A ten chren v plechovke mal isto cez 50 rokov..ale vidis stale davaju vinu na motorkarov, ze chodia ako blazni..ale bol tam svedok co to videl a povedal ze nesiel rychlo ze mu ten rovno vbehol do cesty…kreten ☹️ taku pokutu by som mu daala, zeby sa plechovkar zasral.

    #74945
    Mayor
    Účastník (Participant)

    Alien600 držím ti palce, neboj, hlavu hore, dostaneš sa z toho, v BB sú fakt odborníci a posadia ťa na tvoju Hondu už čoskoro.

    #74946
    racer8
    Účastník (Participant)

    Alien600 prajem skore uzdravenie!!! 😉 a je zbytocne sa tu rozpisovat o tom co sa stalo podstane je snazit sa jazdit bezpecne a predvidat aj nepredvidatelne!

    #74947
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Uuf…takéto veci sa nikdy nečítajú dobre 😕 ale budem držať všetky prsty aby sa chalanisko čo najrýchlejšie z toho dostal….

    #74948
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Nejaky cas som tu nebol a hned citam toto? tak to snad neje mozne co sa na cestach deje. Nepoznal som toho motorkara, ale vzdy ma zamrzi ked sa vam nieco stane 😟 ako napisal cbr900, davajte na seba pozor, lebo stale na to doplati ten slabsi a to sme MY motorkari 😕

    Kazda motorka da raz dva 40 km/h no smutne je ze aj zrazka pri takejto rychlosti ma fatalne nasledky, a teraz nehovorim o motorke… kaslat na motorku ked je zivot v ohrozeni. Alien600, drz sa a skoro sa uzdrav, a potom to tomu KOKO… poriadne daj vyzehlit…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri