Connect with us

Nehoda TL 1000s v KE

Domov Diskusné Fóra Nehody Nehoda TL 1000s v KE

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69848
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Nazdar….v piatok ráno som rozbil svoju motorku-SUZUKI TL 1000s,siel som na obhliadku!!!a magor na skode mi nedal prednost,smykol si to rovno pred mna,moto som stiahol na lavo a zadne dvere boli moje,ja som preletel cez moto a som o.k.MOTORKA-predok je K.o tlmič ,svetlo,kotuč….atd tak 80000škoda aj viac…davajte pozor na seba….moto sa opravi ale blbci budu jazdit vždy…pofotim a pridam fotos.ahojte. 😠

    #69849
    matoTL
    Účastník (Participant)

    a ešte ak by niekto poznal dobreho dílera na náhradne diely budem rad…..dikes

    #69850
    raptor
    Účastník (Participant)

    styx vrable

    cislo na jana je 0905711123 vie ti pomoct aj z obhliadkou ak to pre teba nebude moc daleko

    #69851
    cbr900
    Účastník (Participant)

    matoTL zdravím matoTL….

    … po mojej nehode (min. sezónu) som tiež zháňal nejaké www na náhradné diely…mne zase „požuvalo“ plasty, tak som sa orientoval tým smerom…ak ti pomôžu linky, tak ti prikladám: http://www.motoforza-czech.cz , http://www.pascalplast.sk … motorka sa porobí, hlavne že ty si OK…drím palce

    #69852
    harly22
    Účastník (Participant)

    no vzhladom že to tam u nas na vychode poznam… tak si treba davať fakt bacha… ludia ved tí blazni plechovkoví nedavaju poozor!!!

    nech pri vás stoja všetci anieli strážní v takýchto nepríjemných sytuáciách

    #69853
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Na východe je každý Colin Mc Ray čo šoféruje auto, to som tam zažíval počas celého roka, hlavne Košice.

    #69854
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    matoTL serus tarky drzim ti palce nech to das rychlo do kopy chcem sa ti v prvom rade podakovat na chate sme si vymienali ceske stranky a tu ktoru si mi dal ty mi usetrila vela starosti a korun zohnal som si svetlo v prahe diky mas u mna pivo 🙂[linka]

    #69855
    matoTL
    Účastník (Participant)

    jaRRo=nemaš za čo,ja idem objednat tiež to svetlo a dalšie veci lebo na slovensku toho vela nezoženieš.hlavne musim počkat na many s poistovne…na jar jazdíme čawko 🙂

    #69856
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    cau som tiez z Kosic napis co konkretne potrebujes alebo cinkni 0905310299

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri