Connect with us

Nehoda v MT, 24.07.05

Domov Diskusné Fóra Nehody Nehoda v MT, 24.07.05

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64420
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Hlavná križovatka v Košťanoch nad Turcom, 4 km od Martina smer Banská Bystrica. 28 r. dievča na motocykli Honda NSR 125 v strete s osobným autom. O vine a nevine ťažko diskutovať, je to vecou šetrenia polície a dovtedy by to bola iba špekulácia.

    [linka]

    #64421
    charym
    Účastník (Participant)

    a ako je natom ta slecna? :barla:

    #64422
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Netuším, prišiel som po RZPčke.

    #64423
    raptor
    Účastník (Participant)

    podla stavu motorky to dufam nebude nic vazne… prajem skore uzdravenie a rychlu a lacnu opravu motorky

    #64424
    Megan
    Účastník (Participant)

    Ahojte ,

    chcem sa podakovat ludom, kt. sli v ned. 24.7. po obede smerom do Martina a pomahali mi pri nehode. Zial si ma nevsimlo jeno auto a neprimeranej rychlosti som dostala naraz kompletne z boku. Majitelovi auta sa nic nestalo az na jeho znicene auto a moja motorka Honda 125 NSR bude akurat tak na rozpredaj… Nedopadla som uplne najlepsie nakolko ma okamzite brala Martinska sanitka. Po sitej nohe, pomliazdeninach, odreninach , narazenych rebrach a ladviny , som si po svojej super kratkej dovolenke polezala na PN-ke. Teraz mam 3 tyzden – stale problem s chodenim ( len s barlami) a neviem sa dockat , kedy to bude lepsie…. Dakujem este raz za pomoc a ochotu a prajem vam co jazdite krasne pocasie a super vylety bez nehody.

    Ahojte Megan

    #64425
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Megan

    Držím palce, čím skôr sa vylieč. 😉

    #64426
    Megan
    Účastník (Participant)

    dakujem pekne ))

    no snazim sa uz od tohoto tyzdna chodit do prace – ale jednoduche to nie je. Este ma caka bud. tyzden dalsia navsteva u lekara – som zvedava co poriesia.

    Inac trochu som ostala prekvapena, ze sa tu o mne pise. Nasla som to uplne nahodou. Ako si to zistil, ze sa jednalo o 28.rocne dievca? )

    pa Megan

    #64427
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Megan

    Po nehode som sa rozprával s tvojim bratom, prišiel som po tom, ako ťa zobrala záchranka 😉

    No a potom som si dal zistiť tvoj stav z nemocnice, čo nedopadlo úplne presne … čosi mi šramotili o tvojej návšteve na zubnom. Je to pravda? :65:

    #64428
    Megan
    Účastník (Participant)

    Ahoj eXeBaT,

    no nieco mi bratranec – ( nie brat ) spominal, ze sa rozpraval mozno s tebou a mala som sa ozvat ked to bude lepsie takto mailom.Neviem ci si to bol prave Ty. Ja som si moc nepamätala kto tam bol … ale celu nehodu mam stale este pred sebou. Napriek tomu ako som dopadla, som nastastie nemala problem s tvarou – alebo zubami ) Nadalej mam problem s nohou, este stale neviem nastupit , mam skrateny sval. Takze do prace som vozena pekne autickom a skacem si na barlach. Mam to teraz ako super zabavu a riadne to da zabrat.

    pa Megan

    #64429
    Bemo
    Účastník (Participant)

    Taktiez ti prajem skore uzdravenie a vratenie sa do pracovneho kolobehu 🙂

    #64430
    Megan
    Účastník (Participant)

    Dakujem Bemo

    🙂

    pa Megan

    #64431
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Megan

    Skrátený sval? Operatívne skrátený, alebo skrátený po dlhšej nepohyblivosti?

    #64432
    Megan
    Účastník (Participant)

    Ahoj eXeBaT,

    no kedze noha bola sita tesne pri Achillovke nemohla som ju 2 -3 tyzdne zatazovat. Samozrejme po takej dobe nechodenia to nie je zabava. Teraz mam skrateny sval ( nepohyblivostou) a tak sa to snazim aspon denne rozcvicovat . Zatial to odhadujem este na 2 tyzdne a dufam, ze uz potom budem moct normalne behat.

    Co mas inac ty noveho?

    pa Megan

    #64433
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Megan

    O tej achile som nevedel. Moja rada znie cvičiť, cvičiť a cvičiť. Ja mám atrofovanú nohu, pretože som dlho nemohol robiť žiadne slávne pohyby, už sa to pomaly vracia naspäť, ale je tomu už 16 mesiacov.

    Ako sa starali o teba v Martinskej fakultnej nemocnici?

    #64434
    Megan
    Účastník (Participant)

    Ahoj eXeBaT,

    no noha sa uz konecne zacina podobat na nohu . Samozrejne sa ju snazim rozcvicovat, zatazovat kolko znesiem. Prave dnes som slavnostne a dost odvazne nechala barle doma :barla: . Mam sice este stale bolesti , ale uz chcem normalne chodit a mat volne ruky. Je to sice vsetko dost unavne ale je to super pocit :64:

    a k Martinskej nemocnici ….

    no sanitka bola velmi rychlo na mieste co je super , Personal – Lekarka boli fajn. Prostredie hrozne . Starostlivost bola inac dobra – naozaj sa snazili .

    pa Megan.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri