Connect with us

Nesmrteľný Pionier

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Nesmrteľný Pionier

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67283
    shushen
    Účastník (Participant)

    takze..pomaly..zavrety plyn? myslis, ze ked nepridavas, hej? a co sa ti vlastne posuva? lebo som ta akosi nepochopil..

    #67284
    originalD
    Účastník (Participant)

    cau shusen

    myslel som to tak ze ked stojim a drzim spojku tak sa motorka pomali posuva dopredua reve to jak hovado aked pustam spojku ked sa rozbieham tam mam zavrety plyn a ono si to ide same 🤐

    #67285
    originalD
    Účastník (Participant)

    zavrety plyn – to je ked nedrzim rukovet t.j. ked nepridavam

    posuva sa mi pionier vid prispevok nad tymto

    #67286
    shushen
    Účastník (Participant)

    sak to je jasne to mas spojku v prdeli…neviem v akom stave mas oblozenie ale pokial to staci len nastavit tak rukou dotiahni ten sroubik co mas na pravom dekli motora ktorym sa steluje spojka..dotiahni ho tak, ze nie nadoraz pritiahnut ale proste dotahuj az kym ho nezacne brzdit zavit, chapes zhruba? ze proste tak aby uz tam ten sroub uz nebol uplne uvolneny ale nezatiahnut nasilu, ale proste aby sa tam chytil..neviem to lepsie vysvetlit..a ked nepomoze tak nove oblozenie treba a prekorkovat..

    #67287
    originalD
    Účastník (Participant)

    shusen ale mne to zacalo robit jak som vymenil karburator. Pred tym to nerobilo 🤐 Dnes pozrem tu skrutku a vecer sa ozvem

    #67288
    originalD
    Účastník (Participant)

    shusen tak som to niak spravil s tou skrutkou uz to nerobi 🙂 Ale teraz mam problem ze mam stale zaolejovanu sviecku ☹️

    #67289
    originalD
    Účastník (Participant)

    tak som to niak spravil to s tou skrutkou 🙂 Ale teraz mam problem ze mam stale zaolejovanu sviecku 😟

    #67290
    shushen
    Účastník (Participant)

    zaolejovana sviecka? tak to by si uz moc chcel…

    #67291
    shushen
    Účastník (Participant)

    odolejuj to 😛

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri