Connect with us

Nízke moto na turistiku

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Nízke moto na turistiku

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70859
    Sani
    Účastník (Participant)

    Ahojte kamaráti, stále nevieme nájsť nejakú novú (silnejšiu, ale zas nie veľmi, tak okolo 500 ccm) motorku pre Vierku. Aj ten Versys je vysoký. Hľadáme, ak už nie enduro, tak nejakého naháča, alebo niečo vhodné aj trochu do terénu a nabaliteľné na turistiku. 2 valce sú vítané. Výška sedadla max 75 cm. Poradíte ? 😕

    #70860
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    no my sme mali v autoskole hondu cb 500 f.velmi pekny nahac 2 valce karburatory pekny zvuk. a mali ju tam prave koli tomu ze bola z ponuky ztych najnizsich aby na nich mohli jazdit aj baby v autoskole. tak skuste tu ak ste este neskusali

    #70861
    Sani
    Účastník (Participant)

    Skúšali, vysoké, má to široké sedlo.

    Ozaj, zaregistrovali ste, že nás opustila Honda CMC na Račianskej?

    Česť jej pamiatke. 😟

    #70862
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    hmmm a co tak potom nejake male enduro? tie male jawy alebo kadeco.nenapada ma nic nizsie ako cb 500f snad len simson 😁

    #70863
    ogard
    Účastník (Participant)

    sani, sice preferujes 2 valce, ale jedine co mi napadlo a som nasiel je BMW F 650 GS …v serii vyska sedla 780mm, znizena verzia 750, zvysena 820. myslim ze u nich si v zakladnej cene mozes vybrat ktoru vysku chces. Len ta zakladna cena 🤐

    #70864
    cygno
    Účastník (Participant)

    Sani aj maly monster (695) ma v serii 770 mm. Podla mna sa to da este trocha znizit nejakymi upravami, ma to dva valce a celkom uzku stavbu. Vyskusajte v BA na Vajnorskej, maju tam jednu 695. Ozaj a ER 6 nie je nizsia ako Versys?

    #70865
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Ogard, zlatko ty aj zijes? 😁

    Ja si myslim, ze si treba vybrat motorku podla gusta a vopred zistit, ci sa na to robi znizovacia sada v podobe takych piskotov, na niekore modely predavaju aj v Lujze. To BMW F650 GS (verzia Dakar je ta vysoka) vidim ako dobru volbu, ved sa da kupit aj jazdene. 😉

    Cygno, uz si videl Monstra s kuframi? ja som ho mala a neviem si to predstavit 😁 . Monster ma dost sportovy posed a na dlhe cesty nie je moc pohodlny…

    #70866
    Sani
    Účastník (Participant)

    Ďakujeme za radu, pátrame ďalej. To BMW je fakt krásne, len by som asi potreboval robiť viac nadčasov 😁 .

    #70867
    psik
    Účastník (Participant)

    Sani Ja ti tiež rád prispejem, len čo budem mať kruhy… 😉 😀

    #70868
    raptor
    Účastník (Participant)

    sani transalp? vstrom650? a spustit to uplne dolu najviac ako sa da…

    pripadne ako turista honda CBF 600S, honda ju prezentuje ako „just fit“ motorku

    vhodnu pre velkych aj malych, je to sice 4R ale da sa kupit dobry rocnik za super cenu

    #70869
    ogard
    Účastník (Participant)

    Kwasak srdiecko zijem co by nie 😁 davno som ta nevidel uz mi zacinas aj chybat 😁 😁

    #70870
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Možno sa Vám to nebude zdať ako dobrý nápad ale aj Suzuki GS 500 je celkom pekná motorka, nie je vysoká, vhodná aj pre začiatočníka a po polnej ceste prejde v pohode ked ja som vedel chodiť s mojim kelímkom po polnej, len mi chytilo spodok kapotaže alebo čo to je pred motorom 🤐 ale naháč by s tým nemal mať problem 😉

    #70871
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Ogard 😁 to si asi jediny, komu zacinam chybat 😀 . Sa ozvi, neeeee 😘

    #70872
    majou
    Účastník (Participant)

    Sani: skus ER-6n, alebo F… ak si ju chces vyskusat, tak dobehni k nam na predajnu…

    Majo

    http://www.motostore.sk

    #70873
    Sani
    Účastník (Participant)

    Ďakujem všetkým za rady. Majo, asi si najbližšie nášho cieľa. Pôvodne sme chceli skúsiť Versys, ale výška 840 mm je veľa. En-6n má výšku sedadla písanú len 785 mm, čo sa nám páči tak, ako aj podoba na Versys. Nepoznáme to, radi prídeme pozrieť.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri