Connect with us

Nova webstranka www.motoguzzi.sk

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Nova webstranka www.motoguzzi.sk

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #84050
    andrejjj
    Účastník (Participant)

    Cawte,

    Iba tak som browsoval dnes a narazil som na novu stranku slovenskeho dovozcu moto guzzi. Konecne stranka hodna tejto znacky. Vraj otvarali v novembri aj showroom v bratislave. Boli ste tam uz niekto pozriet ? Ja som siel len okolo a dako som to nevidel asi je to tam dakde schovane. V kazdom pripade som rad ze sa konecne niekto rozhodol tuto vybornu znacku troska poriadnejsie propagovat.

    Ked sme uz pri teme Moto Guzzi tak ak Vas to niekoho zaujima tak uz isty cas si robim wiki popisujuci vseliake doplnky a vypelsenia pre moto guzzi bellagio (moja masina). Je na [linka]

    #84051
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ahoj Andrejjj, predajňa ešte nie je otvorená, nakoľko sa to rekonštrukciami priestorov troška zdržalo a teraz pred vianocami sa samozrejme všetko vlečie . Otvárať sa bude až v januári a každý GUZZI fil bude o otvorení informovaný, či už SMSkou alebo inak (zabezpečím) majitelia ešte dolaďujú detaily a okrem GUZZi bude ako prekvapko aj iná exkluzívna značka , tu ale ešte nepredbiehajme. Každopádne sa na predajni intenzívne pracuje a aj ja dúfam, že okrem Vinca a Fratelákov pribudne do klubu nová partia , kde sa oplatí zastaviť len tak na pokec, konzultáciu či chutné GRANDE capučíno 😈 Videl som nový katalóg oblečenia a už teraz mám strach ako to všetko prepašujem domov 🤐

    #84052
    andrejjj
    Účastník (Participant)

    Nj ja som zas este na poslednu chvilu pozhanal na slusne zlavy (~35%) 2010 veci 🙂

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri