Connect with us

O čom to všetko je!

Domov Diskusné Fóra Kaviareň O čom to všetko je!

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #78324
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Bacha filozoficke okienko nastane!

    Zdravim moto bandu! teraz ked prezivate moto zimu mate isto tie chvile ked sa nedari setkosa sype clovek ma nervy rozbil bgy najradsej setko okolo (berte si priklad zo man 😁)

    Spominate na chvile stravene na motorke? Ja casto ked cestujem daleko autom (viac ako 400 mil) alebo ked mi je smutno vdy si rad spomeniem na jazdu na cestu naludi ktorych som spoznal atd!

    Sice ja stale jazdim ine krajiny ina moto iny ludia ale vzdy sa najde chvila volna na to aby clovek rekapituloval!

    na co najradsej spominate nemusi to but len stoho za noc stojaceho motorkarskeho zivota!

    Dajte to co pre vas v zivote znamanalo vela jasne okrem manzelstav deti a spoznani mna 😁! 😁

    #78325
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    ZOMBY ty tam okrem toho jazdenia ešte aj nadmerne slopeš 😁

    #78326
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    ZOMBY kokso, toto si napisal ako Aborigin zijuci v Japonsku pisuci po madarsky. 😁 😁

    Moc zle musi vplyvat ten zahranicny chlast na obcanov SR. Alebo, ze by v tom bolo nieco ine?! ZOMBY Drogy su spatne! Ruky prec od nich! 😁 😈

    Ale k teme: (ja som pochnapal, co chcel napisat)

    Jazdim si okolo domu, nejazdim dlho, ALE je to taky ocistujuci pocit moto, ja a cesta. Zostanem niekde stat a prihovi sa Ti alebo ja niekomu na moto. Dnes je to zvlastne, ze moto este dokaze ako tak mazat rozdiel medzi ludmi a robi z nich motorkarov (nie vzdy ale da sa).

    Najviac ma bavi sameho sa tulat po cestach, cestickach a necestach, kde skoro nikoho nestretnes a kde som este nebol…..

    Na leto mam plan na Oravu a Kysuce (hlavne St. a Nov.Bystrica, Riecnica, Vychylovka…, Zuberec, Huty….)

    #78327
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    kankoXF somnevedel ze vmonich clankoch sa nachadzaju aj take metafory a inotaje 😁

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri