Dnes ma O2 poriadne vytocili a to nieje prvy krat!!
Presiel som na vasu spolocnost po dobrej skusenosti z irska neuvazene som zrusil svoje stare cislo.teraz nedostavam sms zo zahranicia, roaming v zahranici nefunguje dnes som nemohol telefonovat pretoze vas system vyhodnotil omylom moj kredit na 0.1sk. som myslel ze platim za plnohodnotne sluzby ale toto je vrchol!Kazdy raz zacina ale pol roka a ziadny pokrok??Skoda ze tento omyl ma stal cas a peniaze!Dakujem dovidenia!
to svet nevidel ked som volal na zakaznicku linku O2 slovakia ze sms z irska nechodia mi bolo povedane sak zavolajte irskemu operatorovi a skuste si to snim vybavit sam!Ja sak vam platim za slozby a nefunguje tak co si mam este ja nieco riesit a v irsku mate O2 tiez! Ona ale mi sme slovenska pobocka nespolupracujeme!
Pytam sa kedy bude fungovat roaming? no zatial funguje iba v CZ ale ja scem vediet kedy bude aj mimo CZ odpoved neviem ale v dohladnej dobe to bude! Co je dohladna doba? Ona no neviem ale pracujesa na tom ale radsej si kupte este inu kartu ineho operatora! No pekne vam dakujem!!
Kokos su pol roka spusteny a nic hamba len ma sere ze som sa nechal oblbnut!Je neuveritelne ze nieco spustia a vpohode si reklamuju!
😟