Connect with us

O2-slovakia

Domov Diskusné Fóra Kaviareň O2-slovakia

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73789
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Dnes ma O2 poriadne vytocili a to nieje prvy krat!!

    Presiel som na vasu spolocnost po dobrej skusenosti z irska neuvazene som zrusil svoje stare cislo.teraz nedostavam sms zo zahranicia, roaming v zahranici nefunguje dnes som nemohol telefonovat pretoze vas system vyhodnotil omylom moj kredit na 0.1sk. som myslel ze platim za plnohodnotne sluzby ale toto je vrchol!Kazdy raz zacina ale pol roka a ziadny pokrok??Skoda ze tento omyl ma stal cas a peniaze!Dakujem dovidenia!

    to svet nevidel ked som volal na zakaznicku linku O2 slovakia ze sms z irska nechodia mi bolo povedane sak zavolajte irskemu operatorovi a skuste si to snim vybavit sam!Ja sak vam platim za slozby a nefunguje tak co si mam este ja nieco riesit a v irsku mate O2 tiez! Ona ale mi sme slovenska pobocka nespolupracujeme!

    Pytam sa kedy bude fungovat roaming? no zatial funguje iba v CZ ale ja scem vediet kedy bude aj mimo CZ odpoved neviem ale v dohladnej dobe to bude! Co je dohladna doba? Ona no neviem ale pracujesa na tom ale radsej si kupte este inu kartu ineho operatora! No pekne vam dakujem!!

    Kokos su pol roka spusteny a nic hamba len ma sere ze som sa nechal oblbnut!Je neuveritelne ze nieco spustia a vpohode si reklamuju!

    😟

    #73790
    packy
    Účastník (Participant)

    Hajzlici su vsetci, aj prvy aj druhy aj treti operator… Ale tak rusit si povodne cislo, to je dost risk, nie?

    #73791
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    ZOMBY vidis chytrak ked si sa dal nachytat 😁 a ja ze co to mas za nezmyselne cislo 😀 😘

    #73792
    bohur
    Účastník (Participant)

    Mal si jej pekne poďakovať za novú skúsenosť. Dokonca zadarmo! Takéto veci predsa treba riešiť s úsmevom. Si na Slovensku prvý rok? Sa zebuc už, si neni v Írsku.

    Jazde zdar.

    Jamaha4ever

    #73793
    raptor
    Účastník (Participant)

    Podla mna si si sam na vine ze si neuvazenepresiel k operatorovi ktory sa rozbieha a musi prejst vsetkymi detskymi chorobami z ktorych sa ostatni dvaja uz vylizali

    ja mam O2 ako doplnok k orange

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri