Connect with us

Občasné výpadky portálu

Domov Diskusné Fóra Pre admina Občasné výpadky portálu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96180
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Nakoľko registrujeme od vás sťažnosti s pridávaním príspevkov v diskusnom fóre, ako aj v súkromnej pošte, dôjde dnes k určitým zmenám, ktoré sa môžu prejaviť na nejaký krátky čas v nedostupnosti portálu. Pokiaľ by spomínané problémy s pridávaním príspevkov pretrvávali aj naďalej, informujte nás prosím v tejto diskusnej téme a skúste nám prosím napísať, o aký problém išlo a v akom čase, aby sme mohli tento problém čo najlepšie identifikovať.
    Ďakujeme za vašu trpezlivosť.

    #96183
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Exe, nastav si najprv hodinky, lebo je 5.5.2014, čas 12:23, ale ja už tu čítam tvoj príspevok, ktorý pridáš až  o 13:18… 😉

    #96186
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Papi čo to maš za budíky šak mne ukazujú 12 31 😛  😛 

    #96188
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Portál v priebehu dnešného dňa migroval na nový server, čoho príčinou boli výpadky na stránkach a problém s prihlásením. V tejto chvíli by malo fungovať prihlasovanie sa na portál pre väčšinu užívateľov. Ak budú u niekoho problémy pretrvávať, kontaktujte ma prosím na adrese exebat@motocykel.sk

    #96190
    lara
    Účastník (Participant)

    Uz to funguje napisala som heslo asi 10- 🙂 krat

    #96192
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Ok, diky, prave som Ti pred minutou odoslal email ze mi to nejde, a kuk ho! uz to ide,..Netreba na moj email teda odpovedat,.. 👍

    #96194
    ahojko
    Účastník (Participant)

    eXeBaT

    ale casy prispevkov su stale o hodinu dopredu ako je prave na SK…

    #96196
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Napríklad teraz, v 40+ je na „home“ uvedený, ako posledný prispievateľ Kingston, ale u mňa od včerajška nasočí po kliknutí v téme ako posledný, VANUCCI…
    Aj po viacerých pokusoch.

    #96199
    kingston
    Účastník (Participant)

    Je to tak ako papi vravi, ja som svoj prispevok do temy 40+ pridaval za vanucciho prispevkom o 10 kilovom kladive.

    Vanucciho cas pridania je 22:09 

    Moj prispevok za nim ma cas 29:39 takze sa vochal medzi starsie prispevky ale stranka vedela o tom ze bol posledny

    #96201
    kingston
    Účastník (Participant)

    No a teraz som prispel po exebatovom TEST prispevku a som pred nim

    #96203
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Áno, zmazal som ho. Vďaka, pozriem sa na to. Vyzerá to tak, že iba po polnoci sa zmení to poradie a nesedí.

    #96205
    kavis
    Účastník (Participant)

    kingston to bude asi tým že ty nefičíš na 24hodinovom dne ale nejakom inom keď Vanuciho čas je 22:09 a tvoj je 29:39 a je ešte pred ním   😈

    #96207
    kingston
    Účastník (Participant)

    A kua malo to byt 21:39  😠  😁

    #96209
    zefototh
    Účastník (Participant)

    Exe, téma 40+ nejde.

    #96210
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Možno ide, ale tie hodinky to k***ia.
    Zefo, napríklad ako si mohol teraz  pridať príspevok o 09:31, keď je len 08:36?

    Nevedel by si mi prezradiť výherné čísla LOTO hodinu pred losovaním? 😈 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri