Connect with us

Obnovenie starých nickov

Domov Diskusné Fóra Pre admina Obnovenie starých nickov

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93166
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Ahoj, admin 👋

    vieš obnoviť konto Scudi ? cez FB sa vyjadri, že by prišiel, ak by mal staré konto

    plus ma nejako rýchlo odhlasuje, dá sa nestaviť aj neskoršie automatické odhlásenie z nicku ?

    díky

    #93171
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Plus, teda nechcem radiť, určite si si všimol, že je teraz taká výnimočná situácia, tak ak tam vedieš ešte nejaké zostarnuté nicky, tak ich na čas spusti, možno sa ľahšie prihlásia další….

    ved aj mne sa to obnovilo nejako ani neviem ako

    #93173
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Hehe

    #93174
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Hehe, V.I.P.H.V.D. a aj admin, stále ma rýchlo odhlasuje a neviem, čo môžem napísať Scudimu……

    #93176
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Ja ti s tým neporadím.

    #93178
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Kontaktuj eXeBaT on je admin.

    #93180
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Ku každému nicku je kľúčom emailová schránka použitá pri registrácii. Je potrebné poslať žiadosť na email motocykel(z)motocykel.sk práve z tej schránky, ktorú použil "Scudi".

    #93182
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Hej, hej, exe, viem, ale ani ja som si nepamätal, z akého emailu, som sa prihlásil….. sú to roky a pamäť už tiež nie je čo bývalo…..

    ide mi o to, že teraz je taká situácia, že sem nakukne viac ľudí, možno si aj spomenú, že tu už niekedy boli, ale už nič viac ich nenapadne, len zistia, že sú nejakí zablokovaní, boli tu, a už tu nie sú a to ich môže odradiť….. nič viac, len taká rada je v tom, že ak sa dá, ja by som obnovil nicky, uľahčílo by to vzájomnú komunikáciu

    #93184
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Jedná sa o databázu niekoľko tisíc nickov a nie je možné ich obnoviť hromadne. Dôvod je napr. aj to, že heslá sa neuchovávajú, takže je potrebné ich generovať znovu, ako štartovacie a pod. dôvody. Máš poštu.

    #93186
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    EXe, mohol by si nastaviť, aby sa dal v profile zmeniť aj e-mail? Tá moja e-mailová schránka, na ktorú som sa pôvodne registroval, už vyše 5 rokov neexistuje. Ď.

    #93188
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    BacilBA Máš poštu.

    #93190
    scudi
    Účastník (Participant)

    Dobre ranko 😈

    krivoklat dik 👍

    #93192
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Dobré ránko, nemáš za čo….

    #93194
    Jura
    Účastník (Participant)

    …resurrected…

    #93196
    Matooo
    Účastník (Participant)

    ..aj ja by som si rad aktualizoval moj neplatny email ak by to bolo mozne? 👎

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri