Connect with us

Odrazko

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Odrazko

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64001
    Sani
    Účastník (Participant)

    Na mojej krasnej Afrike namiesto zasterky [vraj zbytocnej] mam pod znackou kusok skaredeho konca blatnika s 3 dierami cca 15 cm sirokeho a cca 3,5 cm vysokeho, zaobleneho. Ked som na to cumel, vobec sa mi to nezdalo ako esteticky prvok. Nemate niekto v garazi zbytocne cervene odrazko podobnych rozmerov alebo nejaku inu kamuflaz, aby moja masinka bola dokonalejsia ? Vopred dakujem. Prvym 30 – tim ponukam odpoviem.

    #64002
    Sani
    Účastník (Participant)

    S tymi 30-timi som to asi prehnal. Budem vdacny za jednu, a ked mi nepride, tak si ju poslem buduci tyzden sam. A ked sa vazne nabudim, tak si ich poslem aj 30. A Vy na cestach budete za trest cumet na moj skaredy konec blatnika.

    #64003
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Sani

    A neuvažoval si nad tým, že ten "pretŕčok" odrežeš a bude pokoj? 😁

    #64004
    Sani
    Účastník (Participant)

    Som zastanca kulturnych rieseni, estetickych a obdivujem originalitu a vtip. Ked to raz odrezes, moze to dakedy v nepochopitelnej buducnosti chybat. Ty by si … ?

    #64005
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Sani

    Nie, či by som, ale už som.

    Neviem ako na Afrike, ale na SBK je to aj efektnejšie. Pôvodný nadstavček s vysunutým odrazkom bol naozaj príšerný. Keď som ho dal dole, samozrejme zostala dierka po úchyte a pár cm navyše. Čo s tým? Zerazať a zaobliť. Bol som spokojný a nebol som jediný, kto to tak vyriešil.

    #64006
    Sani
    Účastník (Participant)

    Vies, ono je to tak …

    Ked som pred vela rokmi si kupil Renault 16 a za bolsevika to bola drzost, pri probleme som isiel za doporucenym chlapikom a ten mi to rozvrtal a spravil. Ja som vtedy spojazdnoval len skodovky a zigulaky, netrufol som si. A raz tento clovek prisiel za mnou, ze mu Renault blbne. Nastavil som mu vysku hladiny v karburatore a predzapal a auticko islo OK. Tiez by to vedel, ale to bol proste iny vztah. On autu veril a nechcel vediet, co je pod kapotou. Nas profesor ucil, ze strojarina je druha najkrajsia po zene a druha najtazsia po medicine. Ked si uvedomis za jazdy, co vsetko sa pod tebou deje a pravdepodobnost poruchy …

    Kua, ja som z toho blatnika spravil vazny technicky problem. Chcel som povedat ine, pridi mi ho [blatnik] urezat, ale ja to nedokazem.

    #64007
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Sani

    Vyštudoval som strojárinu, ale nikdy som si jej vážnosť neuvedomil 🙂

    Neboj sa, určite to dokážeš. Ak by si bol na pochybách, postupuj ako každý Slovák, ktorý sa pred neprekonateľnou prekážkou posilní alkoholickým nápojom. Možno budeš milo prekvapený.

    Sorry Sani, ale tu už asi iná rada ani neexistuje 😉

    #64008
    Sani
    Účastník (Participant)

    Mozno mam na to, ale strach je silnejsi. Skusim si verit, skusim si doverovat, dakujem za doveru. Bez nej by som to nedokazal. Takato psychicka podpora dokaze v zivote cloveka zazraky. A ja tento zazrak pevne zomknem v rukach a uj**em blatnik. Je to mohutne, dakujem za silu.

    #64009
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Sani

    Nemáš za čo. Považujem za vyriešené a zamykám túto diskusiu.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri