Connect with us

Oilmaster

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Oilmaster

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70344
    boriso666
    Účastník (Participant)

    Nazdárek. Mam 2T a ma Oilmaster(zmiesavac,mixer) mal som ho aj na motorke pred nou ale tam ho odpojil povodny majitel tak som proste lial olej do nadrze ale na motorke co mam teraz je zapojeny a kamarat(povodny majitel mojej Cagivy) mi vravel, ze s tym mixerom nemal ziaden problem ale uz som viackrat pocul,ze ten mixer sa za jazdy dojepokazi (vraj staci zrniecko piesku,trocha falosneho vzduchu…)a motorka za zadrie… Takze po 1. ODPOJIT??? – NEODPOJIT??? 2.Ako sa da predist odideniu tej malej srandy??? a 3.Kolky zvas co mate 2T ho mate zapojeny a kolky nie a ake stym mate skusenosti??? Vopred vdaka za duchaplne prispevky 🙄

    #70345
    andoo
    Účastník (Participant)

    tiez som pocul ze sa to hlavne u starsich motoriek stavalo, ze zmiesavac sa dojekazil a potom sa motorky pozadierali.. ja ked osm mal 125ku tka som ho tam mal a bezal mi v pohode. teda nezadrel som ju 😁

    #70346
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Kamoš mal Gileru 125 enduro tiež tam bolo zmiešavanie a fungovalo bez problémov, výhodou bola malá spotreba drahého oleja a to tá motorka bola na drapákoch a trpievala v horách. Odpojiť či neodpojiť to je na tebe. Ale pretekárske mašiny to nemajú pretože predsa je tam len šanca že by to mohlo zlyhať. Ale zase naopak v dnešných skútroch to funguje bez problémov.

    #70347
    Smazko
    Účastník (Participant)

    Ahoj ja som volakedy mal taku moto a dvakrat som ju kvoli tomu zadrel takze tak 😁

    #70348
    boriso666
    Účastník (Participant)

    Smazko: No tak to si ma moc nepotesil 😠 A aky si to mal rocnik??? Trosku off topic ale nevadi,kolko ta cca vysla generalka???

    #70349
    Smazko
    Účastník (Participant)

    rok to bol 92 ja uz presne meviem kolko to stalo aj som to potom take dodrbane predal ci skor daroval 😉

    #70350
    Skulo
    Účastník (Participant)

    Pretekarske masiny to nemaju nie preto ze by sa to do..kazilo ale preto ze ti to trocha znizi obratky. To je jediny dovod. Takze ked xes masinu trocha tunovat 😁 odporucam cele to vymontovat a dat tam len krytku… V zivote sa mi nic take nestalo ze by sa ucpal – To by tam musel dakto mat naliaty daky ozaj sajrajt(filter ale predsa nepusti ziadnu spinu…). Ked ti nevadi liat olej do nadrze tak to vymontuj secko. 😛

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri