Connect with us

Oj*bal ma servis – co dalej?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Oj*bal ma servis – co dalej?

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71681
    ope
    Účastník (Participant)

    Na jesen som dal spravit moju vtedy nepojazdnu SRADku do nasho renomovaneho servisu v Kosiciach. Je sice zamerany na inu japonsku znacku, ale motocykel prijali. Po case diagnostikovali zavadu islo vraj o 3 podpalene vently. Po vzajomnej dohode sme dosli k nazoru vymenit komplet hlavu ktoru som mal k dispozicii z druheho motora. Robota sa dokoncila naplne sa vymenili, vymenil som aj retazovy kit. Moto isla bez problemov absolutna spokojnost ci uz s pracou alebo cenou. Kedze som nemal ako priniest moto domov dohodli sme sa ze tam ostane cca 2-3tyzdne pokial nebude „teplejsie“. Moto som zobral vyskusal dosiel domov. Lenze po tyzdni som zistil ze sacie potrubia nie su moje. Su z vnutra lepene, striekane atd… volnym okom nepostrehnutelne az po odmontovani… Ja som ich mal skoro ako nove kedze predchadzajuci majitel moto polozil na bok a ich oskrel a z nemecka zohnal za smiesnu cenu. Dokonca na jednom z nich bola aj modra priesvitna nalepka MW styling ci tak nejako. Vcera som to avizoval servisu, cakam na ich vyjadrenie… Mam aj foto motocykla z leta kde je vidiet tu nalepku na potrubi. Nechapem ako moze niekomu chybat v takom servise sacie potrubie z motocykla rocnik 98. Cena na burzach po nete sa pohybuje okolo 1000Sk… Lenze mna to velmi sklamalo. Najhorsie na tom je to, ze si myslia, ze som blbec, ze nepoznam moju motorku asi. No neviem cakam na ich stanovisko. Potom ho tu napisem a pridam aj foto pred a po.

    #71682
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    no tu ti neporadime asi moc ja len tolko ze neverim servisom radsej dam mmotorku spravit znamym o ktorych viem ze sa vyznaju

    #71683
    tref
    Účastník (Participant)

    Cisto teoreticky nemas ziaden dokaz ze ti ich vymenili v servise a nie az ty doma… takze mohli by ta pekne okaslat a na sude by si nemusel vyhrat.. pevne verim ze toto nebude tvoj pripad ☹️ … servisy su strasne k**** (cest vynimkam ak su)

    #71684
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ope čo ti budem čo hovoriť…šetrí sa, kde sa len dá…a niekde sa to vyfakturovať musí…aj v prípade,že by sa to nevymenilo….česť šestným servisom…preto sa snažím robiť motorku sám,prípadne radiť sa so skúsenými motorkármi…držím palce..

    #71685
    MOKUSHKO
    Účastník (Participant)

    sak napis ktory servis nech vieme

    presne pretoto nedam nikomu ani prezut pneumatiku!

    #71686
    rissko
    Účastník (Participant)

    Tak, tak len to pusti do eteru a ani sa tam nekuknem 😉

    #71687
    Pepi
    Účastník (Participant)

    …no ktory asi servis v KE je zamerany na istu japonsku znacku. 🙂 Ved je to jasne…

    #71688
    dixi
    Účastník (Participant)

    . . . budem tipovat,zeby HONDA v BARCI ??? 🙂

    #71689
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Ope, myslím, že s tým už nič neurobíš, bohužial si takto dopadol, je to nepríjemné, ale hold, to je tak. Máš poučenie a budeš vedieť, že tie servisné strediská u nás sú také, smutné je to ale pravdivé.

    #71690
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    To mohol bit len HONDA v Barci su tam taky odbornici ze az.Nic nemaju na sklade a malo co vedia objednat a ked tak za sialene ceny aj to len na Hondu ,na ostatne znacky si musis zhanat veci sam. Ani jeden mechanyk nema odborne skolenie na japonske motorky vsetci len laboruju pretoze maju len zaklady z jawi 350 lebo na tom vyrastli

    #71691
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Mam z toho vlastnu skusenost

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri