Connect with us

Opusti nás motorkár

Domov Diskusné Fóra Nehody Opusti nás motorkár

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81209
    Alexius
    Účastník (Participant)

    Len teraz som sa to dozvedel. Vladko čo si mi spravil ??? s kým sa budem teraz voziť po Jahodnej ??? však si mi len minulý týždeň v posilňovni sluboval, sluboval, sluboval, prečo ty ?? Sory zabudol som v … rodine R.I.P. Je to môj , bol, dobrý kamoš v lete ne moto a v zime v posilňovni. [linka]
    jeho nic – [linka] 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

    #81210
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    Uprimnu sustrast rodine

    😟

    #81211
    doctor
    Účastník (Participant)

    Kurnik skoda zakej blbej smrti.Uprimnu sustrast!

    #81212
    misi
    Účastník (Participant)

    Úprimná sústrasť 😟

    #81213
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Citat z jeho profilu: "…Jogurťák – alebo Superšport. Na ceste alebo na okruhu byť stále prvý…"

    Doplatil na to a mozeme byt radi, ze nezrazil niekoho cudzieho.

    Skoda mladeho zivota

    #81214
    Alexius
    Účastník (Participant)

    milan3232 vieš tento profil maju všetci jogurtaci na motoride teda aj ja[linka] a nerozbil sa na moto ale na plecháči, všimni si že za posledne cca. 3 mesiace nie motorkári sú darcovia orgánov ale naopak práve ty na autách …

    #81215
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Smutné 😠

    #81216
    AIR
    Účastník (Participant)

    SMUTNE … uprimnu sustrast rodine R.I.P.

    #81217
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Uprimnu sustrast rodine, kazdopadne. 😠 Kde ale bola rodina ked synacik na dobrom auticku prehanal koniky po cestach? Kto vie a povie kolko si rafal po tej ceste v meste a v zime ked sa stalo co sa stalo????! 😟 Mlady a neskuseny, nevyjazdeny jazdec.

    #81218
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Uf, sikovne chalanisko a takto sa to doranta…uprimnu sustrast 😕

    #81219
    Alexius
    Účastník (Participant)

    rodina ? otca nemá 😟 (už z hoc akeho dôvodu) a mamka zo segrou ráno o pol druhej spikali. On bol kvázi zarabajuci za otca, a mal 21 rokov. Na dobre autičko si bol sám zarobit v Anglicku.

    No možno to trocha približim že čo sa stalo. Najdôležitejšie je hlavne to že mal SMOLU.

    1./ mal letne pneu, 2.1.09 mal nahodit zimne (auto bolo nedavno kupene a malo ešte letne pneu)

    2./ aj ja byvam v Ťahanovciach a tam (miesto nehody) som i ja zopar raz šmykol a viem že je tam vydraty či vyšuchany asfalt

    3./ v lete menili asfalt cca. 50 metrov pred nehodou a k tomu je tam mierne pravotočivá zátačka a on z kvalitného asfaltu ráno pri námraze vyletel na sčuchany asfalt a musel prudko trhnut (vo velkej rýchlosti) do prava s letnými gumami (údajne nemam to na 100% ešte s jedným autom sa pretekal "kamoši")

    no asik tak

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri