Connect with us

Parkovanie v meste

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Parkovanie v meste

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94946
    kamkoxx
    Účastník (Participant)

    Tak a preslo to, papuce na moto mozu zahodit. \“ Motorkári budú môcť od začiatku budúceho roka beztrestne parkovať na chodníkoch v zóne, ktorá zakazuje státie respektíve zastavenie. Platí to aj pre lokality s plateným regulovaným státím\“

    #94952
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Ono vždy sa nájde nejaký trúbelo, ktorý poruší ešte aj toto, takže verím tomu, že sam tam tie papučky ešte s radosťou využijú. No vďaka tejto úprave budú mať aspoň tí normálnejší parkovači pokoj.

    #94954
    AIR
    Účastník (Participant)

    Snad to tak bude a stary ujo to aj podpise…. 🤐 🤐 🤐

    #94955
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Dúfam , že chodci sa budú správať normálne a nebudú "klúčom označovať mašiny". Lebo najväčšia radosť je škodoradosť.

    #94957
    kweni
    Účastník (Participant)

    Tak že by predsa len mal štrajk motorkárov v BA význam ? 😉

    tak to nebolo zbytočných 220km ktoré som obetoval 👍

    #94959
    side
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa, akcia "Poslušný motorkár" zohrala v tomto prípade určite svoju pozitívnu rolu a tak môžme všetci poďakovať organizátorovi a aj tým čo sa jej zúčastnili. 👍

    kweni, samozrejme aj tebe 😁

    #94961
    kweni
    Účastník (Participant)

    Nie je za čo ďakovať 😁 , rado sa stalo .. za to stretnutie s niektorými expertmi to naozaj stálo ..

    hlavne Amis(z)-ove privítanie 😁

    #94962
    czody
    Účastník (Participant)

    Bol to dobrý deň 😉 😈

    [linka]
    a je to tam 😛

    [linka]

    PS: Kweni dnes si sa zastavil chvíľku pri mne v Nitre (semafor pred metrom) 👋 😉

    #94964
    kweni
    Účastník (Participant)

    Jak je ten svet malý.. 😁 👍

    #94965
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ja som parkoval kdekolvek a nikdy mi papucu na moto nedali a keby aj tak by ju zase dali dole a keby sa moc zdrahali tak za asistencie statnej policie pretoze zakon nepusti a pokutu zaplati iba ten kto ho nepozna 👋

    #94967
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Touto novelou to trosku pokakali ale pokial stale bude platit ze ked tlacim moto som chodec a vtedy je moto vynata z motorovych vozidiel a chodec vazeni chodec neparkuje 👍 a chodec si moze oddychnut a odlozit motorku pripadne sanky , detsky kocik alebo privazat kona o zabradlie na neobmedzene dlhy cas 🤣 👋

    #94969
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Mlhos

    Tomu hovorím brilantný spôsob hľadania medzier v zákone. Ale v podstate máš pravdu.

    #94971
    kweni
    Účastník (Participant)

    Jasné že má Mlhos pravdu, tu sa nejedná o medzeru v zákone ale proste o holý fakt ktorý platí a kopec ľudí sa s ním aj riadi 👍

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri